wtorek, 11 lipca 2017

ALFABET AKTYWNIE - Wydawnictwo EDIPRESSE Książki
"Alfabet aktywnie" to kolejna książka dla dzieci wydana nakładem Wydawnictwa Edipresse Książki przy współpracy z TVP ABC.
Kto nie zna przesympatycznych zwierzaków w kształcie literek ze stacji TVP ABC?
Każde dziecko kojarzy Anakondę, Boćka i Cielaczka.
Teraz dzięki ulubionym alfabetowym bohaterom każde dziecko może nauczyć się pisać i czytać, a przy tym kolorować i bawić się. Wszystko to dzięki fantastycznie wydanej książce.

Mój syn uwielbia kolorowanki, a że jest na etapie nauki pisania to ta książka jest wspaniałym pomysłem na spędzanie czasu bawiąc się i ucząc jednocześnie.
W książce znajdziemy obrazki do kolorowania, szlaczki do ćwiczeń manualnych, łamigłówki  oraz miejsca do samodzielnego pisania literek.
Każdej literce przypisane jest odpowiednie zwierzątko, a każdemu zwierzaczkowi przypisany jest wesoły wierszyk który pozwala na integrację rodzica z dzieckiem i rozweselenie dziecka podzas nauki pisania.


Książka opracowana z pomysłem, przeznaczona dla dzieci od 3-5 roku życia. Moim zdaniem spokojnie mogą z niej korzystać również starsze dzieci.
Mój syn ma 6 lat i chętnie z niej korzysta.


A czy Wy chętnie sięgacie dla swoich dzieci po takie książki które nie tylko uczą ale i pozwalają dziecku na zabawę podczas nauki?
Jak się to sprawdza w przypadku starszych dzieci od 7 roku życia?2 komentarze:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.