poniedziałek, 1 maja 2017

Połącz kropki. Kraków - Wydawnictwo EGMONT
Dziś chciałabym Wam przedstawić propozycje książkowe wydawnictwa EGMONT.
Jest to książka z serii ART Egmont. Książka ta jest przeznaczona dla młodszych i dla starszych czytelników. Pobudzają kreatywność, wrażliwość estetyczną, zachęcają do zabawy i do tworzenia.
Jest to książka "Połącz kropki Kraków".Połącz kropki Kraków" to książka, która pozwala poznać europejskie miasta oraz uczy precyzji.
Myślisz, że o Warszawie wiesz już wszystko? Zapewniam Cię, że jeszcze wiele nowego dowiesz się z tej książki.
Seria "Połącz kropki" to trzy książki - Kraków, Warszawa i Paryż. Z pomocą kropek i cyfr tworzysz zarys znanych z tych miast budowli, zabytków, figur.
Wprawne oko,  precyzyjna ręka i z kropeczek powstaje małe architektoniczne dzieło.

Książka "Połącz kropki" jest świetną alternatywą dla sławnych w ostatnim czasie malowanek dla dorosłych. Mnie łączenie kropek bardziej przekonuje:)Na stronie Egmont piszą:

Połącz kropki. Kraków

Jeżeli nie masz czasu na weekendowe wycieczki, a nadmiar stresu daje ci się we znaki, sięgnij po książki z serii „Połącz kropki”. Dzięki nim nauczysz się rozpoznawać najważniejsze zabytki najpiękniejszych miast świata, a zmartwienia odłożysz na bok.
Połącz kropki. Kraków Agaty Toromanoff to nietuzinkowa wycieczka po stolicy Małopolski. Wodząc ołówkiem od kropki do kropki narysujesz Kościół Mariacki, Sukiennice, Barbakan, Bramę Floriańską czy Wawel. Poznasz najciekawsze zakątki Krakowa i poczujesz wyjątkową atmosferę tego miasta, które od lat przyciąga artystów i turystów. Przy każdym zabytku znajdziesz również ciekawe informacje na jego temat oraz kilka zdjęć, które pomogą ci własnoręcznie odtworzyć ich obraz.
Dzięki tej wyjątkowej pozycji nie tylko poznasz historię najbardziej charakterystycznych budynków Krakowa, ale też rozwiniesz zdolności manualne i nauczysz się precyzyjniej rysować. Możesz urządzić sobie sentymentalną podróż do rozrywki z dzieciństwa, albo zaprosić do wspólnej zabawy przyjaciół lub całą rodzinę.


1 komentarz:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.