środa, 14 grudnia 2016

VAIANA Skarb Oceanu - Przewodnik oraz Koloruj Czytaj Naklejaj - Wydawnictwo EGMONT VAIANA to kolejna z produkcji  Disney'a, która wkraczając na ekrany kin zrobiła zamieszanie.
Tym razem Disney w swej produkcji wkracza na terytorium wysp Pacyfiku.
Dzięki temu obrazy przedstawiane w bajce są wyjątkowe, piękne i tak niespotykane.Nasza rodzina nie miała jeszcze okazji zobaczyć VAIANY w wersji kinowej jednak film przybliżyły nam dwie książki wydane nakładem Wydawnictwa EGMONT - "Przewodnik" oraz "Koloruj, czytaj, naklejaj".
Egmont jak to zwykle bywa w swoich przewodnikach po bajkach i filmach dla dzieci stanął na wysokości zadania. Na kartkach książek zostały wydrukowane sceny z filmu, które stają się faktycznym przewodnikiem po faktach z produkcji, pięknych miejscach, a także przedstawiają postacie z filmu.
W książce Koloruj, czytaj, naklejaj dziecko samo może tworzyć książeczkę naklejając ich postacie na kartach książki.Książeczki stają się nie tylko przewodnikami po filmie ale również ciekawymi lekturami przed snem pokazując dziecku przepiękne i egzotyczne miejsca.
Nie da się ukryć, że dzięki tym książkom moje dziecko, które jeszcze nie widziało produkcji w kinie bardzo chce ją zobaczyć.
Dla dzieci, które widziały już film książki staną się wspaniałym prezentem oraz pamiętnikiem do którego będą mogły wracać parząc na swoich dzielnych i sympatycznych bohaterów.
2 komentarze:

  1. Kolejna propozycja warta rozważenia na świąteczny prezent dla mojego dziecka :) Chyba Mikołaj w tym roku będzie bogaty!

    OdpowiedzUsuń
  2. W Sylwestra byłam z córeczką w kinie... ale niestety w trakcie wielu scen bała się i zasłaniała oczy, w końcu wyszłyśmy przed zakończeniem. Uważam więc, że propozycja dla dzieci w wieku szkolnym - młodszym nie polecam...

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.