poniedziałek, 26 grudnia 2016

Basia i zwierzaki Zestaw kreatywny - Wydawnictwo EGMONTBasia to stała bywalczyni w naszym domu. Krzyś ją uwielbia i gdy tylko pokaże się jakaś nowa książka z jego ulubioną bohaterką od razu musi ją mieć.
"Basia i zwierzaki" to najnowsza książeczka z tej serii. 
Co w sobie skrywa? Oczywiście przesympatyczną opowieść o Basi i jej rodzinie. W tym przypadku opowieść przedświąteczną, związaną z przygotowaniami do świąt, z przedświątecznym zamieszaniem i rozgardiaszem. No i ze znanym wszystkim w najmniej oczekiwanym momencie nudzeniem się dzieci.
Co z tego wychodzi? Świetna zabawa mamy i dzieci, którzy podzielili się swoimi pomysłami na zabawki i zwierzątka z papieru.
Wydawnictwo Egmont tutaj zaskoczyło wszystkich załączając do książki zestaw kreatywny, z którego możemy sami zrobić papierowe zabawki jakie zrobiła nasza ulubiona Basia.
Na 16 sztywnych kartach  znajdziemy szablony zwierzątek, paśnika, roślin i zagrody.
Są tutaj również naklejki.
Po wycięciu, oklejeniu i ozdobieniu otrzymamy takie same ozdoby i zwierzątka jakie przygotowała Basia wraz ze swoją rodziną.

Świetna zabawa, która z pewnością zbliży dzieciaki do swojej ulubionej bohaterki.
Warto dodać, że przygotowane zwierzątka możemy wykorzystać podczas innych, domowych zabaw.
Krzyś jest zachwycony. Nie tylko wczuł się w przedświąteczną atmosferę w naszym domu i w domu Basi, ale również próbował sam jak Basia i jej mama zrobić z papieru swoje ozdoby i zwierzątka i całkiem dobrze mu to wyszło.
Książka z zestawem kreatywnym to coś nowego dla czytelników Basi. Z pewnością coś co spodoba się każdemu dziecku!1 komentarz:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.