środa, 7 września 2016

Nowe przygody słynnego Bob Budowniczego - info. pras.DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ!
NOWE PRZYGODY SŁYNNEGO BOBA BUDOWNICZEGO

Chwytaj swój pas z narzędziami i dołącz do Boba Budowniczego i jego drużyny! Ulubiony bohater przedszkolaków bawi i motywuje najmłodszych do kreatywnego działania w nowych, telewizyjnych odcinkach pełnych ekscytujących przygód. Najnowszy sezon serialu z konstruktorem Naprawkowa i Sprężynowa w roli głównej już od 12 września na kanale MiniMini+!

Wzór do naśladowania

Bob Budowniczy, ulubiony bohater telewizyjny milionów przedszkolaków na całym świecie, już od niemal 18 lat bawi i uczy dzieci, przybliżając im świat wielkich budowli i skomplikowanych konstrukcji. Wszystkich małych adeptów budowlanej sztuki z pewnością ucieszy fakt, że będą mogli śledzić najnowsze odcinki serialu z Bobem w roli głównej już od 12 września na kanale MiniMini+! Tytułowy bohater wraz z pracowitą drużyną maszyn i oddanymi pomocnikami zaprasza na jeszcze ciekawsze i pełne wyzwań przygody. Pomagając mieszkańcom, Bob ciężko pracuje, aby każdy zlecony mu projekt doprowadzić do końca. Pokazuje dzieciom, że nie ma rzeczy nie do wykonania i że możemy osiągnąć wszystko, co chcemy, jeśli tylko odpowiednio się do tego przygotujemy. Co jednak najważniejsze, serialowi bohaterowie poprzez swoje fascynujące przygody przekazują najmłodszym jedne z najważniejszych wartości: przyjaźń, pracowitość i wytrwałość.

Plac budowy Boba to dla dzieci prawdziwa inspiracja. Kibicowanie bohaterom w realizacji kolejnych zadań rozbudza wyobraźnię i chęć kreatywnej zabawy. Maluchy zaczynają poznawać prawa i zasady z różnych dziedzin nauki: fizyki, matematyki, techniki, projektowania i sztuki. Historie przedstawiane w tej bajce to także lekcja prawdziwej przyjaźni i pewności siebie, bo przy Bobie dzieci – jak członkowie jego serialowej drużyny – nabierają wiary we własne umiejętności. Nie ma rzeczy niemożliwych! Bob Budowniczy motywuje wszystkich hasłem „Damy radę? Tak, damy radę!”.

Nowe odcinki można oglądać na kanale MiniMini+ od 12 września codziennie o godz. 9:00 i 18:20.

Baw się razem z Bobem Budowniczym™
Odgrywanie serialowych scenek na domowym dywanie będzie jeszcze bardziej fascynujące dzięki najnowszej serii zabawek od Fisher-Price®. W szerokiej ofercie produktów z linii Bob Budowniczy™ znajdziemy wiele ciekawych propozycji, które zainspirują małych konstruktorów do tworzenia, 
„naprawiania” oraz kreatywnej zabawy.

Skrzynka z narzędziami (DGY48) to prawdziwy niezbędnik małych budowniczych, wyposażony w różnorodne narzędzia do prac konstruktorsko-naprawczych. Nasz majsterkowicz znajdzie w zestawie klocki Mega Bloks w kształcie śrubek, wkrętów i deseczek, specjalnie zaprojektowane z myślą o linii Bob Budowniczy™. Dołączone narzędzia, takie jak młotek czy śrubokręt, pomogą maluchowi stworzyć jego własne, imponujące konstrukcje np. na wieku skrzynki, wyposażonym w specjalny system przystosowanych do tego uchwytów. Zwieńczeniem zestawu jest piła stołowa, za pomocą której maluch może dzielić na mniejsze części klocki imitujące drewniane deski.


Wszelkie budowlane projekty idą sprawniej, gdy Bob może liczyć na pomoc swojej niezawodnej drużyny maszyn! Z pojazdami z asortymentu Pociągnij i jedź (DGY49) zadania zawsze zostaną wykonane na czas. Koparka, Spychacz i Dźwig tylko czekają na kolejne zadania. Wystarczy pociągnąć je do tyłu i puścić, a z zapałem rozpędzą się przed siebie, by wykonać najnowsze zlecenie małego konstruktora. Jak w filmowych przygodach – z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych i każde zadanie uda się zrealizować, jeśli odpowiednio się do tego przygotujemy!


Więcej informacji na oficjalnej stronie marki:

2 komentarze:

  1. Majsterkowanie to nie tylko domena chłopców. Dziewczynki również biegają za swoimi tatusiami ze pasem narzędzi na biodrach :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.