wtorek, 2 sierpnia 2016

Kosmiczne nowości od Barbie - innowacje w świecie lalek


Kosmiczna Barbie® – innowacje w świecie lalek

Niesamowity!”, „Fantastyczny!”, „Nie z tego świata!” – takie określenia towarzyszą najnowszemu filmowi „Barbie: Gwiezdna przygoda”, który 12 sierpnia wchodzi na ekrany kin w całej Polsce. Wyjątkowi są również bohaterowie tej animowanej produkcji, gdyż na intergalaktyczną, niebezpieczną wyprawę na ratunek gwiazdom rusza drużyna najzdolniejszych przyjaciół. Poznajcie futurystyczne lalki Barbie – bohaterów gwiezdnych przygód. Te innowacyjne, interaktywne zabawki zabiorą dziewczynki w prawdziwą kosmiczną podróż marzeń. Barbie na dronie, lalka na świecącej i grającej desce oraz latający kotek to prawdziwy przełom w kategorii lalek. Mattel – światowy lider zabawek – przyzwyczaił nas do faktu, że co roku wyznacza trendy i wypuszcza innowacje produktowe, ale o takich lalkach nasze córki jeszcze nie śniły.

Jeśli podbijać kosmos, to tylko z Barbie. Najnowsze zabawki od Mattel zachwycają oryginalnością i inspirują do prawdziwie kosmicznej zabawy w zupełnie nowym wymiarze. Supernowoczesne lalki, które latają i świecą, zachęcają dziewczynki do tworzenia własnych, kreatywnych scenariuszy inspirowanych filmową historią i wcielania się w role astronautek, gwiezdnych surferek oraz odważnych bohaterek ratujących gwiazdy. Barbie po raz kolejny udowadnia, że „Możesz być, kim chcesz”.

Zabawki z przyszłości – pierwszy latający dron dla dziewczynek!
Główna bohaterka filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda” to mistrzyni lewitującej deski. Nadzwyczajna zabawka inspirowana filmową postacią to Sterowana latająca Barbie (DLV45)*, która wyznacza nowe trendy zabawy i z pewnością skradnie serca nie tylko dziewczynek, ale również ich rodziców. Dlaczego? To prawdziwy, latający dron, jakiego jeszcze nie było! Sterowana pilotem Barbie za sprawą jednego przycisku automatycznie wystartuje oraz wyląduje, a jej lotem w łatwy sposób steruje się za pomocą joysticka umieszczonego na pilocie. Śmigła wbudowane w kosmiczną deskę Barbie pozwolą wykonać zaprogramowane sztuczki, w tym efektowne piruety. Teraz dziewczynki będą mogły same odgrywać filmowe sceny, wysyłając latającą Barbie na międzyplanetarne misje. Sterowana latająca Barbie będzie prawdziwie gwiezdnym przebojem tegorocznych świąt i bez wątpienia najjaśniejszą gwiazdką na niebie. W polskich sklepach dostępna będzie od października br.


Najwierniejszym towarzyszem Barbie, który w filmie „Barbie: Gwiezdna przygoda” wyrusza wraz z nią na kosmiczną wyprawę, jest jej zwierzątko o imieniu Popcorn. By móc zabierać kotka na gwiezdne przygody, podczas których Barbie przemieszcza się na superszybkiej deskolotce, dziewczynka wpada na pomysł skonstruowania Popcornowi specjalnych śmigieł, dzięki którym pupil może latać. Barbie i latający kotek (DWD24)** to doskonały zabawkowy duet, który łączy wyjątkowa przyjaźń. Po naciśnięciu przycisku na nodze lalki Popcorn trzymany na smyczy naprawdę wzbija się w powietrze! Jego srebrny hełm i różowe śmigła świetnie pasują do różowego stroju Barbie, którego kosmiczny styl podkreślają srebrna kamizelka, wysokie buty i gwiezdna spinka.


Do gwiezdnej drużyny należy również przyjaciółka Barbie – Sal-Lee. Ta Gwiezdna surferka (DLT23) ubrana w futurystyczny fioletowy strój ze srebrnymi akcentami i zdejmowaną spódniczką to kolejny członek niesamowitej drużyny odpowiedzialnej za misję ratowania gwiazd. Niezwykłą umiejętnością Sal-Lee jest szybkość i zwinność. Dzięki swojej „lewitującej” desce lalka sprawia wrażenie, jakby rzeczywiście unosiła się w powietrzu! Po wpięciu butów lalki w różową deskę i naciśnięciu przycisku znajdującego się poniżej szyi Gwiezdnej surferki, każdy ruch lalki aktywuje kolorowe światełka i kosmiczne dźwięki. Doczepiany z tyłu lalki uchwyt na palec pomoże obracać ją wokół jej własnej osi, dzięki czemu sprawia wrażenie, jakby naprawdę latała i wykonywała kosmiczne akrobacje w międzygalaktycznej przestrzeni.


*Sterowana latająca Barbie (DLV45) dostępna będzie na rynku polskim w październiku tego roku. Pozostałe lalki z filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda” kolekcjonować będzie można już od sierpnia!
** Lalka Barbie i latający kotek (DWD24) wymaga użycia baterii 4xAAA

Film „Barbie: Gwiezdna przygoda”
Barbie: Gwiezdna przygoda” to historia, jakiej w animowanych produkcjach dla dzieci jeszcze nie było. Akcja filmu toczy się w odległej galaktyce, pełnej fantastycznych roślin i niesamowitych stworzeń. Zobaczymy w nim zupełnie nową, jeszcze odważniejszą Barbie. Bohaterka tym razem wciela się w rolę kosmicznej księżniczki pochodzącej z planety Para-Den, na której mieszka z tatą i puchatym zwierzątkiem Popcornem. Na co dzień opiekuje się zwierzętami i przemierza przepiękny rezerwat, pokonując siłę grawitacji na swojej superszybkiej deskolotce. Spokojne życie naszej bohaterki zmienia się, gdy widmo starożytnej przepowiedni głoszącej wygaśnięcie gwiazd i pogrążenie się galaktyki w ciemnościach staje się realne. Aby zapobiec katastrofie i ocalić gwiazdy, król formuje elitarną drużynę, do której wybiera również Barbie. Po serii szkoleń, dziewczynka wyrusza z nowymi przyjaciółmi na misję ratowania galaktyki, która przetestuje nie tylko ich umiejętności, ale także... serce. Podczas niesamowitych przygód Barbie odkrywa, jak ważna jest przyjaźń, odwaga i wiara we własne przeczucia. Czy kosmicznej drużynie uda się ocalić gwiazdy? Czy Barbie posłucha swojego serca, podejmując decyzje, od których zależy powodzenie całej misji? Dowiemy się tego już 12 sierpnia, kiedy to właśnie w Polsce film będzie miał swoją światową premierę!

„Barbie: Gwiezdna przygoda” to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń drugiej połowy roku. Wyjątkowy film, innowacyjne lalki, ale również piękna muzyka i piosenki zachęcają dziewczynki do wiary we własne siły, możliwości i marzenia. Głosu Barbie w filmowych piosenkach użyczyła znana polska piosenkarka i aktorka Basia Kurdej-Szatan, która została również oficjalną ambasadorką filmu.

Film „Barbie: Gwiezdna przygoda” opowiada o sile przyjaźni, wiary w siebie i własne przeczucia. Są to wartości, którymi staram się kierować w życiu, i które chciałabym przekazać swojej córce – mówi Basia Kurdej-Szatan. Nagrywając filmowe piosenki, czułam te emocje z czasów dzieciństwa, kiedy Barbie była bohaterką niezliczonych fantastycznych historii pisanych przez moją wyobraźnię. Mam ogromną nadzieję, że widzowie pokochają ten film tak samo mocno, jak ja. Zapraszam do kin! – dodaje artystka.


Oficjalny zwiastun filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”: https://www.youtube.com/watch?v=nLZBCQDzfo4


1 komentarz:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.