piątek, 20 maja 2016

Wartościowe zabawki na Dzień Dziecka od Fisher-PriceDzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Chcąc ujrzeć uśmiech na buzi ukochanego szkraba, chcielibyśmy dać mu prezent, który go zachwyci, a jednocześnie będzie rozwijał ważne umiejętności. Aby mieć pewność, że zabawka sprosta oczekiwaniom dziecka (i rodzica), warto zaufać ekspertom i wybrać produkty marki Fisher-Price®, których wysoką jakość i innowacyjność doceniają rodzice na całym świecie. W szerokiej ofercie edukacyjnych zabawek znajdziemy idealne prezenty zarówno dla maluszków, jak i dla aktywnych przedszkolaków.

Prezenty dla najmłodszych (0+)

Fotelik-bujaczek „Od niemowlaka do przedszkolaka” (CMR10) to produkt 2 w 1, który „rośnie” wraz z dzieckiem. Będzie towarzyszyć naszym pociechom już od pierwszych dni ich życia aż do wieku przedszkolnego. Bujanie oraz delikatne wibracje uspokoją maluszka i zapewnią mu spokojny sen podczas drzemki. Na łatwym do zdjęcia pałąku umieszczono dwie aktywizujące zawieszki, zachęcające dzieci do wyciągania ku nim rączek. Ćwiczenia te pomogą w nauce chwytania oraz rozwoju sprawności manualnej. Trzypunktowy pas zapewnia najmłodszym bezpieczeństwo podczas wszystkich aktywności – od snu po zabawę. A gdy dziecko podrośnie, bujaczek można przemienić w stacjonarny fotelik, idealny dla dziecka do 18 kg.

Muzyczna mata zabaw (DFP69) to interaktywna mata gimnastyczna stworzona z myślą o najmłodszych. Na macie umieszczone zostały trzy instrumenty-przyciski: gitara, bębenek i trąbka, które po naciśnięciu rączką lub kopnięciu nóżką wydają dźwięki 
i wygrywają wesołe melodie zachęcające malucha do dalszego ruchu. Oprócz muzycznych atrakcji i możliwości przeglądania się w lusterku, dziecko może bawić się czterema zawieszkami przyczepionymi do łuków: marakasem-grzechotką, klekoczącym tamburynem, nutką-gryzaczkiem i dzwoniącą trąbką. Elementy te zachęcają najmłodszych do podejmowania próby ich chwytania – co wpływa korzystnie na rozwój zdolności manualnych. Gdy dziecko już podrośnie 
i będzie potrafiło samodzielnie siedzieć, wystarczy odczepić łuki z zabawkami, by zapewnić szkrabowi fantastyczne miejsce do niczym nieograniczonej muzycznej zabawy.

Prezenty dla maluszków (od 3 miesiąca)


Gitara Maluszka (DFP21) to doskonały prezent, który motywuje 

i zachęca dziecko do leżenia na brzuszku. Wystarczy położyć gitarkę w zasięgu rączek malucha, by mógł z łatwością nią zakręcić 
i uruchomić wesołe dźwięki. Każde potrącenie zabawki sprawia, że kołysze się ona z boku na bok, wygrywając melodie z gitarowymi brzmieniem w tle. To zachęca dziecko do dalszej zabawy i motywuje do wyciągania rączek. Podczas zabawy szkrab może przeglądać się również w dużym lusterku z barwnymi koralikami, które radośnie grzechoczą. Gdy dziecko już podrośnie, może bawić się na siedząco i rozwijać swoją zręczność, kręcąc kołeczkami do „strojenia” i wciskać struny gitary, które po naciśnięciu również uruchamiają muzykę.


Lisek z zabawkami (CDN56) ma łapki pełne wesołej zabawy. Lusterko sprzyja poznawaniu własnej buzi, interesujące powierzchnie stymulują zmysł dotyku, orzeszek-dzwoneczek wzmacnia rozwój słuchu, a gryzaczek-listek pomaga ukoić małe dziąsełka. Dziecko może bez trudu ściskać i tulić tego pluszowego liska o milutkiej buzi i miękkim futerku z tkaniny. To doskonały przyjaciel do zabaw w domu i na spacerze, który stymuluje zmysły, wspomaga rozwój zręczności wzrokowo-manualnej oraz zapoznaje ze związkiem przyczynowo-skutkowym.

Prezenty dla małych odkrywców (6–36 miesięcy)

Pianinko Szczeniaczka (DLK06) to muzyczna zabawka, która zachwyci każdego małego melomana. Pianinko ma rozmiar idealny dla rączek malucha, przez co z łatwością trafia on w klawisze, by komponować wesołe melodie, słuchać klasycznych utworów i ciekawych piosenek. Mały kompozytor podczas doskonałej zabawy może się również uczyć – wystarczy zmienić tryb muzyki na tryb nauki za pomocą strony interaktywnej książeczki 
z wizerunkiem sympatycznych zwierzątek. Dzięki tej funkcji dziecko po naciśnięciu klawisza dowiaduje się, jaki widnieje na nim kształt, kolor czy cyfra i przyswaja nowe nazwy. Dodatkowo, pianinko wygrywa edukacyjne piosenki przy akompaniamencie migotania kolorowych klawiszy.


Szczeniaczek Uczniaczek (CJV64) i Siostrzyczka Szczeniaczka (CJY94) to kandydaci na najlepszych przyjaciół małego dziecka. Te miękkie i miłe w dotyku pluszaki swym sympatycznym wyglądem zapraszają najmłodszych do fantastycznej zabawy, odkrywania oraz nauki! Interaktywne przytulanki nagradzają działania malucha ciekawymi słówkami, wypowiedziami i rytmicznymi edukacyjnymi piosenkami. I tak, podczas wspólnej zabawy dziecko uczy się liczenia czy alfabetu, poznaje kształty, kolory i nazwy części ciała. A dzięki technologii „Poziomy Nauki” interaktywne treści można zmieniać w obrębie trzech poziomów, dopasowując je do zainteresowań oraz etapu rozwoju maluszka! Wesoła muzyka, migoczące czerwone serduszko oraz mięciutkie materiały dodatkowo stymulują zmysły.

BeBo – Tańcz i śpiewaj ze mną (DJX24) to sympatyczny przyjaciel zachęcający dzieci do wspólnego tańczenia, śpiewania oraz tworzenia piosenek. Robocik BeBo naprawdę tańczy, zabawnie się kołysząc, oraz posiada trzy tryby zabawy i nauki dostosowane do wieku i umiejętności dziecka, dzięki czemu może stać się najlepszym przyjacielem pociech aż do wieku przedszkolnego. Tryb Taniec i ruch pomaga w wykształcaniu u najmłodszych poczucia rytmu oraz zachęca do aktywności tanecznej. Nauka i zabawa wprowadza w świat literek i liczb, a to wszystko przy akompaniamencie wesołych melodii. BeBo umożliwia też tworzenie własnych piosenek, pozwalając maluchom nagrać, a następnie wysłuchać własne zdanie zaśpiewane przez BeBo. Tryb ten, oprócz dostarczania mnóstwa radości 
i uśmiechu, pomoże zrozumieć zależność między przyczyną i skutkiem i zachęci dzieci do mówienia. Ruch zabawki, światełka, piosenki i wypowiedzi zachęcają do aktywności i stymulują zmysły.

Dla przedszkolaka (3 lata +)

Zestaw Przygoda w dżungli z serii Tomek i Przyjaciele (DGK89) to prawdziwa gratka dla miłośników kultowej niebieskiej lokomotywki 

z wyspy Sodor. Razem z Tomkiem dzieci wyruszą w niezwykłą wyprawę 
w poszukiwaniu legendarnego zaginionego szmaragdu. Tunele, złowieszcza pułapka czy ruchoma szczęka to tylko niektóre elementy gwarantujące wiele emocjonujących przygód i wrażeń podczas zabawy. Tomek będzie musiał poradzić sobie również z łapą goryla i podnoszonymi torami – by wraz z dzieckiem dotrzeć do celu i odnaleźć skarb. Ciekawa zabawa angażuje wyobraźnię, a różnorodne elementy rozwijają koordynację oko-ręka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.