piątek, 16 października 2015

Nowe i ulepszone chusteczki nawilżane Cleanic Kindii + KonkursGdy kompletujemy wyprawkę dla niemowlaka dbamy o to aby nie zabrakło nam żadnej rzeczy. Praktycznie wszystko jest potrzebne podczas pielęgnacji maleńkiego dziecka.
Są również produkty bez których nie wyobrażamy sobie pielęgnacji przez kolejne lata życia naszego malucha. Należą do nich min produkty kosmetyczne oraz nawilżane chusteczki, z których korzystamy praktycznie codziennie.
Już na liście wyprawki, którą należy zabrać do szpitala obowiązkowo znajdują się nawilżane chusteczki. Są przede wszystkim bardzo wygodne do użycia i delikatne dla skóry noworodka. Nie tylko ją czyszczą ale pielęgnują i nawilżają.
Są różne marki produkujące chusteczki nawilżane. Ja przy Krzysiu poznałam ich kilka jednak najbardziej odpowiadały nam chusteczki marki P. oraz Kindii. One nie podrażniały mojego dziecka i były "miłe dla nosa". 
Chusteczki nawilżane towarzyszą nam do dziś mimo, że mój mały mężczyzna ma już prawie 4,5 roku. Lubię je mieć zawsze przy sobie gdy gdzieś się wybieramy. Często po nie sięgamy by wytrzeć Krzysiowe brudne łapki czy buzię.

Znalazłam kiedyś taką informację, że chusteczki nawilżane marki Kindii mają nową i ulepszoną recepturę. Ta informacja bardzo mnie ucieszyła bo ostatnio w mojej rodzinie jest wysyp dzieciaków i wiem co warto do pielęgnacji polecić ich mamom.

Są trzy rodzaje chusteczek nawilżanych Kindii, a ich cena jest bardzo przystępna.

Warto wspomnieć również o trwającym konkursie, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody.
Wszystko na stronie  www.kindii.pl/konkurs


1 komentarz:

  1. Te chusteczki warte są polecenia, faktycznie, wypróbowałam już wszystkie 3 rodzaje i wszystkie są dobrej jakości. Tak jak napisałaś, można dobrać rodzaj chusteczek do skóry dziecka, ponieważ chusteczki różnią się składem. Inny jest dla noworodków, inny dla skóry wrażliwej a jeszcze inny dla dzieci starszych.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.