czwartek, 15 października 2015

Barbie i siła marzeń małej dziewczynki!

Chciałabym Was dziś zachęcić do obejrzenia pewnego filmiku, który jest częścią kampanii Barbie.
Co się może stać gdy pozwoli się małym dziewczynkom marzyć bez ograniczeń?
Zachęcam Was do obejrzenia poniżej przedstawionego filmu, który pokazuje reakcje uchwycone ukrytymi kamerami w pięciu różnych miejscach, w których nikt nie spodziewa się spotkania z siłą marzeń małej dziewczynki.

W filmiku wykorzystano lalki z serii Fashionistas – serii w której lalki są bardzo różnorodne etnicznie: mają różne odcienie skóry, kształty twarzy, kolory oczu i włosów.


Wyobraźnia dzieci nie zna granic a kreatywna zabawa to najlepsze narzędzie by ją rozwijać! To odpowiedni moment, by wyobrazić sobie wszystkie możliwości i szanse, które mają dzieci. W czasie zabawy nic nie stoi im na przeszkodzie, by podbić świat  J Filmik to część globalnej kampanii Barbie™ Be Super, która zachęca do odważnego, niczym  nieograniczonego marzenia i realizacji swoich pasji oraz rozwijania talentów. W Polsce fanki Barbie mogą wziąć udział w konkursie talentów „Barbie™ Głos ma siłę!” i wraz z rodzicami sprawdzić, co daje im największą frajdę! Szczegóły na www.barbie.com/konkurs1 komentarz:

  1. Tydzień temu świętowaliśmy 3 urodziny :) Córeczka wymarzyła sobie mikrofon i gitarę, więc od tygodnia szlifuje talent.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.