czwartek, 3 sierpnia 2017

Magnesy na lodówkę z naszymi zdjęciami - FaceprintW naszym domu lubimy otaczać się przedmiotami dla nas bliskimi, wywołującymi przyjemne skojarzenia i uczucia.
Obecnie toczymy walkę z remontem - końca nie widać!
Jednak tak do końca remont nie jest taki zły. Odświeżymy mieszkanie, zmienimy wystrój, pozbędziemy się niepotrzebnych szpargałów, które zastąpimy nowymi milszymi dla oka i użytecznymi rzeczami.

 

Zmieniam wystrój kuchni. Popielato brązowe wyposażenie rozjaśnię tkaninami i dekoracjami w kolorze miętowym. Zmienię również wygląd mojej lodówki. Jak do tej pory obwieszona drobnymi karteczkami, magnesami przywiezionymi z podróży, zapiskami. Wszystko to tworzyło na niej jakiś zamęt, nieład. Nie będzie to zupełnie pasować do moich wizji o zmianie wyglądu kuchni.
Postanowiłam, że likwiduję wszystko i stawiam na to co dla naszego oka najmilsze czyli zdjęcia naszych dzieci.


Przeszukałam internet w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów i trafiłam na fajne rozwiązanie jakim są magnesy na lodówkę z wydrukowanymi zdjęciami.
Na stronie Faceprint jest duży wybór przeróżnych form zdjęć. Od printów w ramkach, magnesów na lodówkę po plakaty i obrazy na płótnie. 
Zamawia się bardzo intuicyjnie.
Po prostu  wchodzimy na stronę, wybieramy co nas interesuje, wgrywamy zdjęcia i potwierdzamy zamówienie. Gotowe.
Możemy wybierać w formach i rozmiarach. Byłam zdziwiona bardzo szybką realizacją mojego zamówienia jak i dostawą. Zamówienie wysłane zostało w ekspresowym tempie i już na drugi dzień cieszyłam się nowymi magnesami na lodówkę.

Magnesy są bardzo dobrej jakości. Równe, nic się nie odkleja, nic nie odchodzi. Zdjęcia są wyraźne, nie zamazane. Oczywiście składając zamówienie musimy się liczyć z tym, że jakiej jakości wysyłamy zdjęcia takie też zostaną wydrukowane. Jeśli są słabej jakości nasze magnesy wyjdą po prostu niewyraźne.

 
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z mojego zamówienia. W cenie 19 zł dostałam 12 sztuk kwadratowych magnesów w rozmiarach 6cmx6cm. 
Polecam gdyż jest to fajna alternatywa dla zwyczajnych sklepowych magnesów.
Kilka magnesów dzieci zawiozły do babci, która się bardzo ucieszyła więc jest to również fajny, niebanalny pomysł na prezent dla najbliższych. 

Co myślicie o takich magnesach? Ucieszyłby Was taki prezent? 


A tak magnesy prezentują się na naszej lodówce :)


1 komentarz:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.