czwartek, 22 czerwca 2017

Zabawa i nauka w rytmie muzyki z nowościami od Fisher-Price - info.pras.


 
Zabawa i nauka w rytmie muzyki
z nowościami od Fisher-Price®
Muzyka łagodzi obyczaje, relaksuje i wprawia w doskonały nastrój. Nic więc dziwnego, że dzieci uwielbiają wszelkie zabawy, którym towarzyszą piosenki i dźwięki. Mogą w ich rytmie wesoło podskakiwać, tańczyć i śpiewać, uwalniając niespożytą energię. A przyjemne melodie pomogą wyciszyć się lub odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Muzyka to także doskonały „podkład” do nauki poprzez zabawę, w rytmie wesołych piosenek i rymowanych wierszyków, dzieci szybciej przyswajają wiedzę. Fisher-Price® z myślą o najmłodszych melomanach stworzył nową linię zabawek, które maluszek pokocha od pierwszej nutki!
Już od pierwszych chwil życia każdemu z nas towarzyszy muzyka: kołysanki mamy, wesołe gwizdanie taty czy śpiew ptaków za oknem. Dzieci z radością sięgają po przedmioty, które przyjemnymi melodiami zachęcają do zabawy. Teraz możemy otworzyć maluchom drzwi do fascynującego świata dźwięków – pomogą w tym muzyczne nowości od Fisher-Price. Mali artyści będą mogli śpiewać i nagrywać piosenki za pomocą Mikrofonu Malucha, tworzyć własne kompozycje na Pianinku Szczeniaczka czy kołysać się w rytmie radosnych melodii przy Gramofonie Malucha.
Mikrofon Malucha (FBP38) jest doskonałym prezentem dla małej gwiazdy estrady. To pierwsze muzyczne akcesorium pozwoli rodzicom odkryć prawdziwy talent ich pociechy. Dzięki 2 trybom zabawy maluch może nagrywać swój własny głos lub śpiewać razem ze Szczeniaczkiem radosne piosenki edukacyjne. Aby uruchomić tryb nagrywania, wystarczy nacisnąć przycisk z wizerunkiem uroczego pieska – mikrofon nagra występ, tworząc pierwszy muzyczny przebój naszego małego artysty. Następnie zabawka odtworzy piosenkę, dodając do niej podkład muzyczny i ciekawe efekty świetlne oraz dźwiękowe. Na koniec szkrab usłyszy pochwałę za świetny występ, co zachęci go do udziału w kolejnym muzycznym „show”. Używając mikrofonu w trybie edukacyjnym i słuchając wesołych piosenek, dziecko znakomicie się bawi, a przy okazji poznaje alfabet, liczby od 1 do 20, a także nazwy kolorów, gdy zabawka rozbłyskuje barwą, o której opowiada tekst piosenki.


W przeciwieństwie do dorosłych, każdy Maluszek jest muzykalny. Nie tylko słucha tonów, lecz także całym sobą doświadcza zjawisk akustycznych. Łatwo rozpoznaje dźwięki, szybko wyczuwa rytm, z ochotą zapamiętuje melodie. Dodatkowo muzyka i rytm sprawiają, że dziecko szybciej przyswaja wiedzę – mówi dr n. hum. Justyna Korzeniewska - psycholog, ekspert Fisher-Price®.

Pianinko Szczeniaczka (DLK06) to muzyczna zabawka, która zachwyci naszego melomana. Pianinko ma rozmiar idealny dla małych rączek, dzięki czemu dziecko z łatwością trafia w klawisze, komponując wesołe melodie. Maluszek z pewnością chętnie posłucha także klasycznych utworów i ciekawych piosenek. Mały kompozytor podczas doskonałej zabawy może się również uczyć – wystarczy zmienić tryb muzyki na tryb nauki, przewracając stronę interaktywnej książeczki z wizerunkiem sympatycznych zwierzątek. Dziecko po naciśnięciu wybranego klawisza dowie się, jaki widnieje na nim kształt, kolor czy cyfra. Ponadto podczas odtwarzania edukacyjnych piosenek migoczą kolorowe klawisze.


Dziecko naciskając klawisze i otrzymując w zamian szeroki zakres efektów dźwiękowych, uczy się zasady zależności przyczynowo - skutkowych. Po wielu próbach zaczyna rozumieć, że każde działanie przynosi określony efekt – zauważa dr n. hum. Justyna Korzeniewska - psycholog, ekspert Fisher-Price®.






Gramofon Malucha (FBM46) zaskoczy małego muzyka szeroką gamą dźwięków i różnorodną możliwością zabawy. Pomarańczowa płyta, z której uśmiecha się żółte słoneczko, oraz kolorowy wałeczek z cyferkami zachęcają do kręcenia nimi, co uruchamia skoczne melodie zapraszające do tańca. Różnokolorowe, podświetlane przyciski uczą szkraba kolorów i kształtów oraz bawią dźwiękami instrumentów muzycznych: trąbki, bębenka i gitary. Dzieci mogą „regulować” głośność za pomocą suwaka z fioletową nutką. Natomiast czerwony przycisk z wizerunkami żółwia i królika uczy przeciwieństw – informując, które zwierzątko porusza się w jakim tempie. Gramofon wyposażony został w technologię „Poziomy Nauki”, dzięki której interaktywne treści można poznawać na trzech poziomach dopasowanych do zainteresowań oraz etapu rozwoju maluszka! I tak w rytmie wesołych piosenek dziecko pozna alfabet, nauczy się liczyć do dziesięciu, pozna kształty i kolory – również w języku angielskim!
Dzieci, mając zapewnioną odpowiednią ilość bodźców, podczas zabawy mimowolnie przyswajają przekazywaną wiedzę. Dotykając
i słuchając, chłoną otoczenie na swój własny sposób
– podkreśla dr n. hum. Justyna Korzeniewska - psycholog, ekspert Fisher-Price®.


Maluch już od pierwszych miesięcy życia może poznawać i rozwijać swoje talenty dzięki muzycznym zabawkom od Fisher-Price®. Akcesoria te otwierają przed dziećmi nowe możliwości, dostarczając niezapomnianych wrażeń i zapewniając wiele godzin fantastycznej zabawy. Dbają także o prawidłowy rozwój oraz pomagają ćwiczyć sprawność małych rączek. Muzyczne zabawki to wspaniałe urozmaicenie zabawy – wprawią malucha w doskonały nastrój i sprawią, że śpiewająco minie mu kolejny dzień pełen małych-wielkich odkryć.

4 komentarze:

 1. Jest z czego wybierać, świetne zabawki dla dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mojej Poli na pewno przypadłyby do gustu! Uwielbia muzykę w każdej postaci :D

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie zabawki niesamowicie kształtują kreatywność, mają również wpływ na słuch muzyczny i wspomagają rozwój więc jest to zabawka idealna :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.