środa, 24 maja 2017

MEGA kreatywny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka - info. pras. 
MEGA kreatywny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka -
- Klocki z serii Tomek i Przyjaciele™
Już za chwilę Dzień Dziecka – data, na którą z niecierpliwością czekają wszyscy milusińscy. Jak co roku stajemy przed trudnym dylematem - co podarować dziecku, wnuczce czy chrześniakowi – by sprawić im ogromną radość, a jednocześnie zapewnić godziny fantastycznej, kreatywnej zabawy. Z pomocą przychodzi Mega Bloks® z zestawami inspirowanymi kultową serią Tomek i Przyjaciele™. Te wyjątkowe klocki rozwijają wyobraźnię dziecka, ćwiczą zwinność małych rączek, a przede wszystkim zapraszają do wyjątkowego świata kreatywnej zabawy. Mali fani niebieskiej lokomotywki będą mogli teraz samodzielnie konstruować ukochane ciuchcie i tworzyć MEGA krainę inspirowaną światem Tomka.

Tomek i Przyjaciele™ to uwielbiana przez dzieci na całym świecie seria zabawek oraz filmów o przygodach sympatycznych pociągów. Główny bohater – tytułowa lokomotywka o imieniu Tomek – już od ponad 70 lat bawi i uczy maluchy na całym świecie, podkreślając wagę takich wartości jak wspólna praca, zaufanie
czy przyjaźń. Teraz ulubieni bohaterowie przyjęli nową postać – fantastycznych, dużych klocków od Mega Bloks – idealnych nawet dla najmłodszych wielbicieli niebieskiej ciuchci.

Dzięki zestawowi Mega Bloks® Przygoda na Wyspie Sodor (DXH56) maluchy mogą z łatwością stworzyć serialowy świat i wybrać się w pełną przygód wycieczkę po Wyspie Sodor. W zestawie znajduje się lokomotywka Tomka, którą maluch złoży z 5 dużych, łatwo dopasowujących się do siebie elementów. Pociąg będzie mógł wyruszyć w drogę, aby odwiedzić najsłynniejsze zakątki wyspy, takie jak: Stacja Makaronowo i Grodkowo oraz Warsztat. Wszystkie te miejsca własnoręcznie stworzy mały konstruktor, który do dyspozycji ma 70 kolorowych klocków oraz niczym nie ograniczoną wyobraźnię! Po intensywnym dniu w podróży po wyspie Sodor wszystkie elementy zestawu można schować do praktycznej torby wykonanej z ekologicznych materiałów (nie zawiera PCV!). Doskonale nadaje się ona do wygodnego przechowywania i przenoszenia klocków, ułatwiając utrzymanie porządku w dziecięcym pokoiku.

 
Zabawa staje się ciekawsza, gdy dołączają do niej przyjaciele! Mega Bloks® Lokomotywki do zbudowania (DXH47) z postaciami Kuby, Piotrusia i Tomka gwarantują jeszcze więcej możliwości kreatywnej zabawy. Każda z lokomotywek składa się z podstawy na kółkach oraz 4 elementów niezbędnych do zbudowania ulubionego bohatera. Klocki są wielkością idealnie dopasowane do małych rączek i sprawiają maluchowi ogromną satysfakcję z pierwszych, samodzielnie wykonanych przez niego konstrukcji. Zebranie wszystkich lokomotywek daje dziecku możliwość dowolnego łączenia ze sobą ich elementów, pozwalając na tworzenie najróżniejszych pojazdów. Taka zabawa pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do kreatywnej zabawy. 

 

MEGAPOMYSŁ NA ZABAWĘ
MEGA podróż po Wyspie Sodor
Ustawcie stworzone z klocków Mega Bloks® stacje inspirowane Wyspą Sodor w różnych częściach pokoju i wspólnie z dzieckiem wymyślcie kreatywny scenariusz zabawy. Możecie wzorować się na ulubionym odcinku bajki „Tomek i Przyjaciele”. Niech Twój mały reżyser przejmie rolę Grubego Zawiadowcy i rozdziela zadania do wykonania swoim lokomotywkom (w tym również tobie ￿). Możliwość zarządzania waszą wspólną stacją da mu ogromną satysfakcję i zapewni rewelacyjną zabawę!


Więcej o marce Mega Bloks można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:1 komentarz:

  1. Idealne dla fanów pociągów, na Dzień Dziecka i przez cały rok.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.