czwartek, 27 października 2016

Rodzinny weekend z wydawnictwem Egmont


Rodzinny weekend z wydawnictwem Egmont

Targi Książki w Krakowie w dniach 27-30 października 2016 r.

Wydawnictwo EGMONT:
KSIĄŻKI - Stoisko Numer nr A50, Hala Dunaj
KOMIKSY i GRY – Stoisko nr A28, Hala Dunaj
zszywka_www250HCWYPIE6_empiklHCWYPIE7sekretnik_www250HCZWIERZ01_250SCP124_250NOVBASIA1_www250SCPILKA05_250


Egmont Polska serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia swojego stoiska nr A50 w Hali Dunaj podczas Krakowskich Targów Książki. W tym roku obchodzić będziemy 20-lecie Targów w Krakowie. Ta wyjątkowa rocznica to dobry pretekst do odwiedzenia dawnej stolicy Polski a także spotkania z ulubionymi autorami. Przygotowaliśmy wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz specjalne promocje.

Bestsellery wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem.

W ramach Krakowskich Targów Książki, Egmont serdecznie zaprasza na spotkania z autorami związanymi z wydawnictwem, po dedykacje autorskie i premierowe wydania książek. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na czytelników.

Fanów gier i komiksów zapraszamy stoisko numer A28 w Hali Dunaj, na którym będzie można kupić październikowe nowości oraz liczne bestsellery, również z 25% rabatem.
Plan spotkań z autorami
Stoisko KSIĄŻKOWE

Piątek 28 października

15.00 – spotkanie z Ewą Nowak, autorką książek Sekretnik oraz Błahostka i kamyk

Sobota 29 października

11.00 – Wojciech Widłak i Zofia Stanecka, ilustratorka Joanna Rusinek - spotkanie z autorami serii „Czytam sobie”

13.00 – Zofia Stanecka i Marianna Oklejak - spotkanie z autorkami serii „Basia”

15.00 – Marieta Marecka - spotkanie z autorką książek ABC gotowania i ABC gotowania 2

17.00 – Dariusz Tuzimek - spotkanie z autorem książek Lewandowski. Wygrane marzenia oraz Neymar. Czarodziej futbolu

          - Jarosław Kaczmarek -  spotkanie z autorem książki Gole wszech czasów

Niedziela 30 października

11.00 - Olga WoźnickaAnna Jakubska i Ewa Rokitnicka – spotkanie z autorkami książki Wielka Księga Inspiracji

            Warsztaty wokół pomysłów z książki Wielka Księga Inspiracji poprowadzi Maria Szymańska z portalu DaWanda


Stoisko KOMIKSOWE

Sobota 29 października

11:00-12:00 – Berenika Kołomycka – autorka komiksu Malutki Lisek i Wielki Dzik

12:00-13:00 – Jakub Grochola – spotkanie z autorem komiksu Tomek i Jacek

13:00-14:00 – Tomasz Kaczkowski i Bartosz Sztybor – spotkanie z autorami komiksu Ale draka, Drapak!

14:00-15:00 – Piotr Hołod – spotkanie z autorem komiksu Wojtek i Rudy

15:00-16:00 – Piotr Bednarczyk i Maciej Kur – spotkanie z autorami komiksów 
Lil i Put oraz Kajko i Kokosz Nowe Przygody


W ofercie Egmont Publishing na targach znajdą się premierowe wydania książek m.in.:
§  Sekretnik  książka, którą musi mieć każda dziewczyna! Jak rekomenduje sama autorka Ewa Nowak - Napisałam książkę, z którą jak z najfajniejszą koleżanką świata da się pogadać o wszystkim.
§  Basia i zwierzaki – to wyjątkowy pomysł nie tylko na święta. Limitowane wydanie w ramach cyklu w ekskluzywnym opakowaniu. W środku opowiadanie i zabawki do samodzielnego wykonania: dinozaury, wiewiórki, ptaki, motyle, tygrysy i inne. A także naklejki do ozdobienia zwierząt;
  • cykl „Czytam sobie”: W kraju Polan. O dawnej Polsce, Planety pana Mikołaja. O wielkim astronomie, O smoku spod Wawelu to trzypoziomowa bestsellerowa seria wspierająca naukę czytania dzieci w wieku 5–7 lat. Fascynujące historie i piękne ilustracje, w którego powstanie zaangażowani zostali czołowi współcześni polscy autorzy i ilustratorzy;
  • cykl „Czytam i główkuje”: seria łączy pięknie zilustrowane opowiadania wybitnych pisarzy dziecięcych z zagadkami i łamigłówkami wspomagającymi logiczne myślenie. To czytanie i interaktywna zabawa z bohaterami literackimi w jednym
  • cykl „Mali mistrzowie”: Neymar. Czarodziej futbolu to już piąty premierowy tytuł z bestsellerowej serii o sławnych piłkarzach. Tym razem poznamy historię Brazylijczyka Neymara;
  • Wielka Księga Inspiracji to ponad siedemdziesiąt instrukcji pokazujących krok po kroku, jak zrobić coś z niczego. Dzięki tej książce samodzielnie urządzisz pokój, znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań, własnoręcznie wykonasz wspaniałe prezenty dla rodziny i przyjaciół!
  • Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć - piękna książka o pięknie stroju, czyli historia mody w pigułce. Dla młodszych i starszych!
§  Moje Wypieki i ABC Gotowania 2 - dwie doskonałe książki poświęcone gotowaniu. Autorek nie trzeba nikomu przedstawiać, bo to już ich kolejne publikacje kulinarne!
§  Nieoficjalny poradnik trenera Pokemon Gopierwszy przewodnik po grze, który przeniesie do niesamowitego świata z pogranicza fikcji i rzeczywistości. Zawiera cenne wskazówki dotyczące treningów, a także ciekawostki i profile postaci.
§  Trolle: nowa seria książek przygotowanych specjalnie z okazji premiery kinowej filmu Trolle, w której poznamy przeuroczych bohaterów wyobraźni dziecięcej - niezwykłe stworzenia przepełnione radością życia, obdarzone bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury.
Premierowe wydania komiksów m.in.:
§  Relax  to jedna z najważniejszych pozycji w historii polskiego komiksu. W 40. rocznicę wydania pierwszego numeru Relaxu Klub Świata Komiksu wydaje antologię kultowego pisma.
§  Kajko i Kokosz – kontynuacja komiksu-legendy, której podjęli się znani polscy scenarzyści i rysownicy, podchodząc do zadania z miłością i pasją.
§  Dr Strange - album Początki i zakończenia to fascynująca opowieść o tym, jak zdolny student medycyny stał się największym magiem naszej planety. Historia z uniwersum Marvela, która właśnie wchodzi na ekrany kin.

A także premierowe wydania gier m.in.:
§  Nowa seria gier kooperacyjnych „Rodzinka wygrywa” - to seria skierowana do małych dzieci (od 3 lat) i ich rodziców. W grach kooperacyjnych rodzice wspólnie   z dziećmi starają się zrealizować cele stawiane przez grę. Kotek Psotek ma proste zasady, efektowne elementy i niebanalną rozgrywkę, która spodoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom. Mali detektywi to połączenie gry detektywistycznej z mechaniką zapamiętywania.


ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STOISK EGMONT A50 i A28


1 komentarz:

  1. I teraz właśnie żałuje, że mieszkam na końcu świata...

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.