środa, 19 października 2016

Nowy film "Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig - informacja prasowa
Weź udział w Wielkim Wyścigu z „Tomkiem i Przyjaciółmi”
Już w najbliższy czwartek, 20 października, odbędzie się premiera DVD pełnometrażowego filmu „Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig”. Tym razem kultowa, niebieska lokomotywka zaprasza dzieci do udziału w emocjonującej przygodzie, w której spotkają pociągi z całego świata! Czy Tomek spełni swoje marzenie i weźmie udział w Wielkim Pokazie Kolejowym? Czy wytrwałość popłaci i na przekór przeciwnościom uda mu się osiągnąć wymarzony cel? Przekonamy się już wkrótce!
Tomek i Przyjaciele™ to uwielbiana przez dzieci na całym świecie seria zabawek oraz filmów o przygodach sympatycznych pociągów. Główny bohater – tytułowa lokomotywka o imieniu Tomek – już od ponad 70 lat bawi i uczy maluchy na całym świecie, podkreślając wagę takich wartości jak wspólna praca, zaufanie 
czy przyjaźń.

W najnowszej produkcji pt. „Wielki wyścig” mali widzowie będą mogli przeżyć moc fantastycznych przygód i emocji, kibicując ukochanemu bohaterowi w drodze do osiągnięcia celu. W nowym filmie Tomek 
pragnie reprezentować Sodor na Wielkim Pokazie Kolejowym, 
w którym będą uczestniczyły lokomotywy z całego świata. Wśród reprezentantów 12 różnych krajów jest m.in. Axel z Belgii, Raul z Brazylii oraz pięknie pomalowana Ashima z Indii. Tomek marzy o tym, aby do nich dołączyć. Większe od niego lokomotywy z Sodoru wyśmiewają jego pomysł, sugerując, że nie ma szans w starciu z okazałymi maszynami z całego świata. Tomek jednak nie poddaje się i postanawia, pomimo przeciwności losu, zrealizować swój cel. Główny bohater będzie próbował za wszelką cenę zmienić swój wygląd, przez co zacznie udawać kogoś, kim tak naprawdę nie jest. Na jego drodze do sukcesu stanie także zły Dizel, który zechce ostatecznie pogrzebać szanse Tomka na udział w pokazie. Czy mimo przeciwności losu głównemu bohaterowi uda się spełnić marzenia? Czy siła przyjaźni i praca zespołowa pomoże osiągnąć wymarzony cel? To koniecznie trzeba zobaczyć!

Płyta DVD „Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig” pojawi się w sprzedaży już 20 października. Film będzie miał premierę kinową 23 października, będzie również wyświetlany w ramach „Poranków Multikina” na terenie całej Polski od 23 października w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00.


Wielki wyścig” na domowym dywanie
Emocjonująca przygoda z filmowymi bohaterami nie musi się kończyć na ekranie. Zestaw torów Tomek i Przyjaciele: Wielki Wyścig (DFM53) to idealna propozycja dla wszystkich małych miłośników słynnej lokomotywki. Dzieci z wypiekami na twarzy będą mogły obserwować zmagania Tomka i Piotrusia na imponujących rozmiarów torze. Wystarczy, że umieszczą dwie ciuchcie z włączanym napędem za linią startową i zwolnią hamulec, by przyjaciele ruszyli do wyścigu! Temperaturę zabawy z pewnością podgrzeje również niezwykły, zielony most, który w ostatnim momencie rozłącza się przed pędzącym na niego Tomkiem i Piotrusiem, umożliwiając ich bezpieczny przejazd w drodze ku mecie.

Spieszące ku zwycięstwu lokomotywy zataczają pełne pętle na oddzielnych torach. Zwycięstwo jednej z nich obwieszcza automatyczne podniesienie wyścigowej flagi w kratkę. Zestaw zawiera komplet torów ze specjalnymi elementami, wyjątkowo zaprojektowaną lokomotywę Piotrusia oraz wyścigową wersję lokomotywy Tomka.

1 komentarz:

  1. Tomek - i dla chłopców i dla dziewczynek. Każdy chce się bawić i tyle!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.