poniedziałek, 3 października 2016

Podróż do Świata Dreamtopii - nowy film i lalki marki Barbie


Podróż do Dreamtopii
Barbie® otwiera drzwi do krainy wyobraźni

Dzieciństwo to cudowny czas, w którym dzięki wierze w siłę marzeń nie ma rzeczy niemożliwych. Pamiętasz swoje zabawy lalkami, w których byłaś piękną księżniczką albo dobrą wróżką spełniającą wszystkie życzenia? Ta zabawa pobudzała Twoją kreatywność i wykształcała w Tobie poczucie bezpieczeństwa, gdyż w świecie marzeń to Ty ustalałaś zasady i tworzyłaś pozytywne scenariusze. Barbie® zachęca, abyś teraz do tej magicznej krainy wyobraźni zamieszkiwanej przez barwne wróżki, syrenki i księżniczki zabrała swoją córkę. Podczas wspólnej zabawy pokaż jej świat, który zainspiruje ją do bycia prawdziwą marzycielką.

Możesz być Marzycielką
Podczas zabawy lalkami dziewczynki angażują swoją wyobraźnię, tworząc rozmaite scenariusze, w których główną rolę grają one same. Najmłodsze z nich wyobrażają sobie, że są księżniczkami zamieszkującymi przepiękne pałace lub zmieniają się w dobre wróżki czy syrenki z fantastycznego, pełnego magii świata. Teraz dziewczynki mogą odnaleźć krainy odzwierciedlające ich najskrytsze marzenia w świecie z najnowszego filmu „Barbie: Dreamtopia”.

Tytułowa Barbie Dreamtopia to magiczny świat w wyobraźni Chelsea – najmłodszej siostry Barbie. Bohaterka udowadnia dziewczynkom, że mogą przeżywać najbardziej niezwykłe przygody, jeśli tylko puszczą wodze fantazji, gdyż siła ich marzeń jest w stanie zabrać je dokądkolwiek zechcą. Filmowa historia zaprasza najmłodszych do czterech magicznych Krain: Tęczy, Klejnotów, Słodkości i Długowłosych, które doskonale obrazują świat dziecięcej wyobraźni.

W Krainie Tęczy pośród chmur można jeździć kolorowymi drogami i wraz z Tęczową Księżniczką kąpać się w otoczeniu bajecznie barwnego wodospadu. Krainę Klejnotów w całości tworzą szlachetne, mieniące się feerią barw kamienie, ściany pałacu wykonane są z szafirów, a basen po brzegi wypełniają lśniące diamenty. W Krainie Słodkości dziewczynki odnajdą wszystko to, co sugeruje jej nazwa – ten bajkowy świat można wręcz schrupać w całości. To w nim mogą pływać lemoniadowymi rzekami w towarzystwie pięknych syrenek lub unosić się z wróżkami w chmurach z waty cukrowej. Czwartym filmowym światem wyobraźni jest Kraina Długowłosych, którą zamieszkują przepiękne księżniczki i niesamowite stworzenia o fantastycznych fryzurach. W tym wyjątkowym miejscu drzewa zamiast liści pokrywają warkocze i loki, a wiatr we włosach może poczuć nawet trawa.

Wszystkie cztery krainy to właśnie tytułowa Barbie Dreamtopia – świat niczym nieskrępowanych marzeń, w którym wszystko może się wydarzyć. Siła dziecięcej wyobraźni nie zna granic – wystarczy ją tylko odpowiednio pobudzić. Barbie® robi to doskonale.

Lalki z magicznych krain
Dziewczynki uwielbiają marzyć i tworzyć niesamowite, bajkowe scenariusze. Taka kreatywna zabawa zasługuje na najlepszą obsadę. Najnowsze lalki inspirowane filmem „Barbie: Dreamtopia” zachęcają do marzeń i przenoszą dziewczynki do magicznych, barwnych i pełnych niespodzianek krain.

Tęczowa Księżniczka ze światełkami (DPP90) to niezwykła lalka, która przeniesie zabawę wprost do Krainy Tęczy. Barbie® ubrana jest w przepiękną spódnicę ozdobioną srebrnymi paskami i gwiazdkami, które cudownie błyszczą. Dziewczynki z pewnością ucieszy fakt, że lalkę można przebierać – tęczowa spódnica jest łatwa do zdjęcia. Zaskakującym elementem stroju lalki jest magiczny gorset. Wystarczy nacisnąć umieszczony na nim klejnot, aby zaczął mienić się wszystkimi kolorami tęczy! Również na różowych włosach Księżniczki dziewczynki mogą podziwiać taniec kolorowych światełek, których blask w magiczny sposób przeniesie je do bajkowej krainy. Barwnemu pokazowi towarzyszą efekty dźwiękowe przywodzące na myśl czary. Jak na prawdziwą księżniczkę przystało, głowę lalki zdobi piękna, jasnopomarańczowa tiara, a królewską stylizację uzupełniają różowe buciki.

Księżniczką zamieszkującą Krainę Długowłosych jest Barbie Długowłosa (DPK21, DKR09). Ta duża, 43-centymetrowa lalka o pięknych włosach ozdobionych kolorowym pasemkiem jest wręcz stworzona do bajecznych stylizacji! Dziewczynki mogą tworzyć najbardziej fantazyjne fryzury inspirowane niesamowitą krainą Barbie Dreamtopia. Warkocze, koki czy inne kreatywne upięcia teraz będą jeszcze łatwiejsze do wykonania, gdyż Długowłosa to lalka znacznie większa od pozostałych Barbie®. Małe stylistki fryzur wraz z lalką otrzymają akcesoria niezbędne do tworzenia królewskich stylizacji – spinkę z kokardą, tiarę zdobioną klejnotami, dwa grzebyki oraz trzy opaski. Wszystko to zostało ukryte w specjalnej szczotce, która pełni funkcję przenośnego kuferka fryzjerki. Dziewczynki do wyboru mają lalkę z brązowymi lub blond włosami, a każda z nich ubrana jest w piękną, długą, dwukolorową suknię i dopasowane do niej buciki.
Krainy Dreamtopii zamieszkują również bajecznie kolorowe Wróżki, Syrenki i Księżniczki Barbie® (DHM50, DHM45, DHM49), które skradną serce każdej dziewczynki. Piękne zdobienia i błyszczące ubranka przywodzą na myśl wspaniałe baśniowe światy. Wygląd każdej z lalek inspirowany jest innym bajkowym królestwem: Krainą Tęczy, Krainą Klejnotów lub Krainą Słodkości. Małe marzycielki mają więc do wyboru lalki w kolorowych, tęczowych strojach, ubrankach ozdobionych różowo-fioletowymi kosztownościami lub w kreacjach z motywami słodkości.
Lalki z magicznych krain Barbie Dreamtopia zabiorą dziewczynki w podróż do świata niczym nieograniczonych marzeń i fantazji. Z wróżkami mogą latać w chmurach i spełniać najbardziej nieprawdopodobne życzenia, a z syrenkami zanurkują w morzu pełnym niesamowitych, bajkowych zwierząt. Księżniczki natomiast zabiorą je do niezwykłych królestw, gdzie wspólnie przeżyją fantastyczne przygody według własnego, niepowtarzalnego scenariusza.

Jeszcze więcej zabawy i marzeń
Właściwie zainspirowana zabawa może być źródłem fantastycznych emocji. Z nowymi lalkami Barbie® najmłodsze dziewczynki mogą przenosić się do magicznych, kolorowych krain marzeń. Kreując swój własny bajkowy świat i wcielając się w baśniowe role, przekonują się, że warto snuć marzenia. Barbie® pokazuje im, że nie ma rzeczy niemożliwych i podczas zabawy mogą być, kim chcą.

Barbie Dreamtopia to zupełnie nowy magiczny świat w wyobraźni Chelsea – najmłodszej siostry Barbie. Chelsea oraz jej szczeniaczek Honey wyruszają na spotkanie fantastycznych przygód.
Krótkie trzyminutowe epizody z filmu dostępne są na kanale YouTube Barbie®.
1 komentarz:

  1. Wszystkie piękne - nic dziwnego, że dziewczynki je uwielbiają.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.