niedziela, 2 października 2016

Konkurs Weekendy z Barbie w PULS 2!
PULS 2 zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są fantastyczne nagrody inspirowane ukochanymi przez dziewczynki filmami animowanymi Barbie. Partnerami akcji i sponsorami nagród są właściciel marki Barbie – firma Mattel – oraz wydawca magazynu Barbie – Wydawnictwo Egmont.

Weekendy z Barbie w PULS 2, emitowane w każdy weekend od soboty, 1 października, w paśmie Junior TV w PULS 2, zaprezentują takie filmy, jak:„Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami”„Barbie i siostry w Krainie Kucyków”„Barbie: Perłowa księżniczka” oraz dwie części „Barbie i podwodna tajemnica”. Wraz z nimi rusza też superkonkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Tematem przewodnim akcji i konkursu jest Barbie przyjaciółka zwierząt. Aby wziąć udział w konkursie należy narysować pracę przedstawiającą Barbie w otoczeniu jej ukochanych zwierzaków. Następnie swoją pracę wraz z wypełnionym kuponem konkursowym zamieszczonym w magazynie Barbie (nr 11/2016) należy wysłać do Telewizji Puls Sp. z o.o. Do wygrania są m.in.: zabawki inspirowane filmem „Barbie i siostry: Na tropie piesków” oraz zestaw książek Barbie. Zasady i regulamin konkursu znajdują się na stronie Weekendyzbarbie.plKonkurs potrwa od 28 września do 23 października 2016 roku.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca października br.4 komentarze:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.