sobota, 2 lipca 2016

"Duch potrzebny od zaraz" - Wydawnictwo SKRZAT


Dziś przygotowałam dla Was nie lada gratkę! Jeśli jesteście miłośnikami nadmorskich przygód to zapraszam Was na wspaniałą przygodę w towarzystwie rodzeństwa Zuli i Jędrka oraz ....ducha!!! 
"Duch potrzebny od zaraz" to najnowsza książeczka autorstwa Agnieszki Gadzińskiej z serii Duże Litery od wydawnictwa Skrzat. Jestem przekonana, że ta lektura z całą pewnością się wam spodoba!
Seria Duże Litery wydawana nakładem Wydawnictwa SKRZAT jest świetną propozycją dla dzieci, które próbują swoich sił w samodzielnym czytaniu. Teksty są ciekawe, nie męczą, w sam raz dla dzieci, które zaczynają sięgać po książki by ćwiczyć czytanie.
A o czym opowiada ta historia?
Zula i Jędrek to bliźnięta, które mają 10 lat. Pewnego dnia dowiadują się, że rodzice muszą wyjechać za granicę i niestety nie mogą zabrać ich ze sobą. W zamian za to pojadą nad morze, do ukochanych dziadków prowadzących Pensjonat o dość śmiesznej nazwie - Pod Wesołym Naleśnikiem. Na miejscu przekonują się, że dziadkowie borykają się z problemami finansowymi i jeśli nic się nie zmieni niestety grozi im bankructwo. Bliźnięta  postanawiają zrobić wszystko by temu zapobiec. 
Tylko jak temu zaradzić? Czy dobrym pomysłem okaże się organizacja wernisażu dzieł jednej z pensjonariuszek?
Tymczasem pomocną dłoń wyciąga do nich pewna niezwykła dziewczynka, które okazuje się być DUCHEM!
Książkę znajdziecie TUTAJ




1 komentarz:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.