czwartek, 9 czerwca 2016

Energetyczny konkurs dla aktywnych z BarbieEnergetyczny konkurs dla aktywnych
- Barbie i Reserved Kids zachęcają do ruchu
Zawsze w ruchu, zawsze aktywne, zawsze modne! – jeśli to hasło idealnie określa Ciebie 
i Twoją córkę – Barbie zaprasza Was do udziału w superkonkursie. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: zestawy najnowszych lalek Barbie oraz bony na zakupy w salonach Reserved! Jak je zdobyć? Wystarczy dobrze się bawić i dać się ponieść wyobraźni!

Do sieci sklepów Reserved trafiła właśnie limitowana, stworzona we współpracy z Barbie, kolekcja wygodnych ubrań i akcesoriów dla dziewczynek. We wspólnej kampanii marki motywują najmłodszych do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zachęć swoje dziecko do energicznej zabawy z Barbie i weźcie udział w fantastycznym konkursie. Nagrodą główną jest zestaw 4 lalek Barbie Made to Move + bon o wartości 500zł na zakupy w Reserved. Do wygrania jest aż 10 nagród głównych, a dodatkowo 50 wyróżnionych zgłoszeń zostanie nagrodzonych lalką Barbie Made to Move.

Zadanie konkursowe

Jak zdobyć szansę na wygraną? Wystarczy przesłać zdjęcie obrazujące stworzoną wspólnie z dzieckiem stylizację wykorzystującą element z kolekcji Barbie dla Reserved, które jednocześnie pokaże jak aktywnie spędzacie wolny czas.
Uwaga: konkurs trwa do 12 czerwca.

Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są na stronie: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.