poniedziałek, 20 czerwca 2016

"Bartek Koniczyna Pulpet i rodzina" - Wydawnictwo SKRZAT

Całkiem niedawno nasz mały Krzyś musiał odnaleźć się w nowej roli starszego brata.
Do tej pory jedynak, łobuziak, a teraz jest starszy, "dorosły" i całkiem poważny!
Krzyś lubi utożsamiać się z bohaterami książek jakie mu czytam dlatego też wybieram takie książki, które są ciekawe i wiem, że z pewnością go zainteresują.
Tak też i stało się w przypadku książki wydanej przez wydawnictwo SKRZAT "Bartek Koniczyna Pulpet i rodzina".
Jest to kolejna książka o tym niesfornym chłopcu jednak my nie znamy wcześniejszych tytułów. Ten egzemplarz jest naszym pierwszym.
Tę książkę wybrałam z tego względu że główny bohater styka się z tą samą sytuacją co nasz synek. Nowy lokator w domu w postaci rodzeństwa, nowa sytuacja i nowe dylematy.
Dzieci muszą wiedzieć, że ktoś przeżywa podobne życiowe sytuacje jak oni, a najlepiej przedstawiać im to czytając książki o bohaterach, z którymi się utożsamiają.

A o czym jest książka? SKRZAT pisze:
Pamiętacie Bartka Koniczynę? Niesforny treser żab i pogromca duchów powraca… z całą bandą! Tym razem przed nimi nie lada wyzwanie – grupa przyjaciół szykuje niespodziankę dla brata i rodziców Bartka. Czy uda im się przygotować wszystko przed przyjazdem rodziny ze szpitala? Czy Bartek odnajdzie się w roli starszego brata? I czy w domu wystarczy jeszcze miejsca dla niesfornego psiaka? Sprawdźcie koniecznie!

Książkę kupicie TUTAJ
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.