czwartek, 3 marca 2016

TAJNE AGENTKI BARBIE® WKRACZAJĄ DO AKCJIGotowi uratować świat wraz z Barbie® i jej przyjaciółkami podczas supertajnej misji? Poznaj bohaterki najnowszego, pełnometrażowego hitu filmowego „Barbie™ Tajne Agentki”. Tytułowe postaci zeszły ze srebrnego ekranu, by inspirować dziewczynki do realizowania swoich nawet najbardziej niezwykłych marzeń.


Barbie® oraz jej przyjaciółki – Teresa i Renee – to wysportowane młode gimnastyczki. Ich niezwykłe umiejętności akrobatyczne dostrzega supertajna agencja szpiegowska, odkrywając w trzech bohaterkach wielki talent i potencjał, które mogą pomóc w schwytaniu sprytnej złodziejki. Dziewczyny zostają zaproszone do udziału w tajnej misji i poproszone o pomoc 


Włamywaczka Patricia planuje kolejny skok w swoim doskonale odwzorowanym stroju złodziejki. Jej smukły kostium został uzupełniony o szałową kamizelkę, wystrzałowe buty i przyciągający uwagę naszyjnik. Kocie uszy i maska pasują do wizerunku tajemniczej złodziejki, podczas gdy ogromny klejnot, który włamywaczka może trzymać w dłoni, będzie dobrym materiałem dowodowym. Aby ją schwytać, Barbie® i jej przyjaciółki muszą przejść niezwykłą transformację z normalnych dziewczyn w supertajne agentki do zadań specjalnych. Każda z przyjaciółek ma unikalną umiejętność pomocną w wykonywaniu niebezpiecznych zadań.

Teresa odkłada tacę z napojami i zmienia swój czerwono-biały strój szefa kuchni w fioletową suknię koktajlową, dzięki czemu jest gotowa do wykonywania każdej misji. Ciemne okulary oraz wyszukane dodatki i detale są doskonałym dopełnieniem jej wizerunku. Teresa świetnie sprawdza się w walce wręcz dzięki małej dźwigni na nodze, która sprawia, że może wykonać kopnięcie, jakiego nie powstydziłby się sam mistrz karate.
                                      


Renee zrzuca swą piękną niebieską suknię,  by w kilka chwil być gotową do udziału w tajnej akcji. Jej specjalny strój tajnej agentki sprawdzi się w każdej szpiegowskiej misji, a specjalny pas i ciemne okulary idealnie dopełniają jej wizerunek. Zawsze ma także przy sobie swój czarny plecak z wysuwaną linką, która pozwala jej wyjść cało z każdej opresji – agentka może wspiąć się na 30 cm!

                                 
Niesamowitej drużynie przewodzi Tajna Agentka Barbie®. Po zrzuceniu różowego płaszcza Barbie® wykonuje salta oraz obroty gwarantujące jej przewagę w pościgu za najsprytniejszą włamywaczką na świecie. Wszystko dzięki dołączonemu do lalki specjalnemu gadżetowi, który umożliwia lalce wykonywanie zapierających dech w piersiach akrobacji. Na jej nowy, fantastyczny wizerunek składa się fioletowy kombinezon ze specjalnym paskiem i wysokimi butami, zdejmowany, różowy płaszcz i okulary przeciwsłoneczne.Z nowymi lalkami z linii Barbie™ Tajne Agentki dziewczynki mogą przeżywać niesamowite przygody 

i realizować ekscytujące misje, wcielając się w role trzech wygimnastykowanych przyjaciółek. Przenosząc się w świat wyobraźni i niezwykłych przygód, przekonują się, że nie ma rzeczy niemożliwych, a dzięki wytrwałości w dążeniu do celu są w stanie osiągnąć wszystko. Bo Barbie® inspiruje do marzeń i wiary w siebie, dzięki czemu w kreatywnej zabawie każda dziewczynka może być, kim chce.

Barbie® Tajna Agentka Mattel DHF17; Agentka Teresa Mattel DHF07; Agentka Renee Mattel DHF08; Włamywaczka Mattel DHF18 

*Materiały prasowe

3 komentarze:

  1. Patricia to ulubienica mojej Patrycji. Głównie ze względu na imię :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Barbie są ponadczasowe. Kiedyś sama się nimi bawiłam, teraz bawią się nimi nasze dzieci...

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.