piątek, 8 stycznia 2016

Blogowe podsumowanie 2015 roku. Plany na nowy 2016 rokBlogowe podsumowanie minionego 2015 roku na Krzysiaczkowo

W ubiegłym roku bardzo dużo uwagi poświęciliśmy książkom. Na blogu publikowałam bardzo dużo recenzji książek wydawnictw takich jak: Egmont, ZNAK EMOTIKON, ZYSK i S-KA, Skrzat, AdaMada.
Krzyś uwielbia słuchać jak czytam mu książki, dla mnie również jest to niesamowita przyjemność gdyż przenoszę się do świata dzieciństwa, marzeń i baśni.
Książki dla dzieci to magia! Kochamy je i nadal będziemy na WILCZY DOMEK publikować dla Was recenzje i pisać o nowościach wydawniczych.

Kolejną pasją Krzysia - co bardzo mnie cieszy są gry. Uwielbia je! Na blogu mogliście poczytać opisy gier jakie mamy w domu, i które z czystym sumieniem polecamy. Tutaj ciekawe gry polecaliśmy z Wydawnictwa EGMONT oraz EDIPRESSE Książki.

W domu gdzie są dzieci są również zabawki. Krzyś jak każdy chłopiec uwielbia samochody i przeróżne pojazdy. Kilka z naszych zabawek opisałam dla Was w ubiegłym roku. Znalazły się tutaj również klocki.

W ubiegłym roku w maju miałam przyjemność być współorganizatorką spotkania blogerek.
To już kolejne spotkanie z cyklu spotkań podkrakowskich mam.
Majówka z Rodzinką to kilka godzin spędzonych w niesamowitym gronie kobiet mających te samą pasję co ja - blogowanie połączone z miłością do dzieci. To spotkanie było wyjątkowe ponieważ uczestniczyłyśmy w nim z całymi naszymi rodzinami. Poznałyśmy siebie, nasze dzieci oraz mężów.
Miałyśmy przyjemność gościć kilku przedstawicieli firm, wymieniać się naszym doświadczeniem, zasięgnąć opinii innych mam, spędzić czas w doskonałym towarzystwie.

Na blogu mogliście również poczytać kilka luźnych artykułów na temat higieny, kosmetyków, propozycji prezentów.
Opublikowałam również kilka wpisów z naszych wypraw wycieczkowych.

Uważam miniony rok za udany. 


Blogowe plany na nowy 2016 rok

Oprócz dotychczasowych wpisów z produktami, na które warto zwrócić uwagę będziemy pisać o ciąży, wyprawce, niemowlakach.
Nadal będziemy Was inspirować oraz będziemy się starać zostawiać tutaj takie opinie, które będą dla Was pomocne przy planowaniu zakupów produktów dla dzieci.


Mam nadzieję, że w tym roku również poznam nowe osoby i weźmiemy udział w spotkaniu z innymi mamami.
Pragnę brać udział w nowych inicjatywach, projektach i zabawach. 
To wzbogaca nas jako osoby, dodaje energii do działania i urozmaica naszą wspaniałą pasję.

*Zdjęcie główne pochodzi z www.linkedin.com

2 komentarze:

  1. A ja życzę aby wszystkie plany w 2016 roku zostały zrealizowane i trzymam kciuki za najważniejsze wydarzenie w roku/życiu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super podsumowanie i jeszcze lepsze plany :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.