sobota, 30 maja 2015

Majówka z Rodzinką - Kolejne spotkanie podkrakowskich Mam blogerek 18.05.2015


18.05.2015 r - Ta wyjątkowa data pozostanie na długo w naszej pamięci. Po raz kolejny miałam przyjemność współorganizować i uczestniczyć w niesamowitym przedsięwzięciu jakim jest Spotkanie Podkrakowskich Mam Blogerek.

Tym razem spotkanie odbyło się w krakowskiej restauracji Cafe Kontynenty. Jest o miejsce niesamowite, stworzone z pasji do podróżowania i przede wszystkim bardzo przyjaznej dzieciom. Jest tutaj bardzo dużo miejsca oraz specjalny kącik zabaw  dla dzieci, który nasze dzieciaki opanowały i bawiły się w nim przez kilka godzin. 
Warto wspomnieć, że lokal bardzo przyjaźnie nas przyjął i naszych małych łobuziaków. Przygotowana została dla nas oddzielna sala z projektorem oraz bogato zastawiony stół, z którego mogliśmy korzystać bez ograniczeń. 
Serdecznie dziękujemy Cafe Kontynenty! 


Kącik zabaw, w którym kilka godzin spędziły nasze pociechy bawiąc się, szalejąc, kolorując malowanki oraz integrując się w swojej małej grupie.Kolejne podziękowania należą się firmie  Katarek. Zawitały do nas przesympatyczne Panie, które przywitały nas smakowitymi babeczkami z logo swojej firmy.
Dzięki Paniom z firmy Katarek, my Mamy i Tatusiowie mogliśmy z uwagą słuchać przedstawicieli, którzy do nas przybyli oraz poznawać się i plotkować.
Uśmiechnięte i bardzo sympatyczne Panie z firmy  Katarek zapewniły naszym pociechom świetną opiekę i zabawę. 

Panie zapoznały nas oraz dzieci z produktem marki Katarek, który każda mama powinna mieć w domu. Panie również "oswoiły" nasze dzieci z produktem Katarka i zachęciły do korzystania z niego w razie potrzeby. 
Jako pierwsza z przedstawicieli wystąpiła bardzo sympatyczna Pani Asia z firmy United4
Pani Asia przybyła do nas z marką odzieżową GIRANDOLA oraz z naturalnymi kosmetykami MOMMY CARE. Linia tych kosmetyków jest dostępna w sklepie internetowym, ale też pod koniec maja pojawi się na półkach w kosmetycznych Drogeriach. Kosmetyki MOMMY CARE każda z nas mogła na miejscu przetestować i oglądać. Warto postawić na naturalną pielęgnację!


Kolejnym z gości był Pan Maciej przedstawiciel firmy Nepentes, który przybył do nas z produktami marki Emolium. Pan Maciej opowiadał o pielęgnacji skóry dzieci normalnej oraz tej z problemami.
Produkty marki Emolium są dobrze znane Mamom uczestniczącym w naszym spotkaniu.


Kolejnym gościem była bardzo sympatyczna Pani Kasia z firmy Biomed, która udzieliła nam wskazówek na temat prawidłowej pielęgnacji miejsc intymnych dzieci i kobiet.
Dowiedziałyśmy się różnych przydatnych informacji na temat zdrowia intymnego, środków podrażniających oraz jak prawidłowo pielęgnować okolice intymne. Pani Kasia zapoznała nas produktami Provag, które stały się moim hitem.


Na spotkaniu jedną z atrakcji była loteria fantowa. Nasi partnerzy spotkania przekazali upominki na loterię dzięki której uatrakcyjniłyśmy ten wspaniały dzień.


Przybyła również do nas przedstawicielka firmy WeGirls. Odbyło się kolejne losowanie dwóch lalek WeGirls, które wygrała Kasia oraz Ania. Pozostałe uczestniczki spotkania wylosowały książki od WeGirls.
Lalki od WeGirls są niesamowite. Wyglądają jak małe dziewczynki. Mają okulary, piegi, niektóre mają kule, jest również lalka na wózku inwalidzkim. Lalki to przyjaciółki naszych córeczek.
Bardzo spodobała mi się misja tej firmy. Dowiedziałyśmy się również że prowadzą oni swoją fundację WeGirls, która ma  na celu zbiórkę włosów, które przeznaczone są na peruki dla dzieci chorych  np po chemioterapii czy operacjach. Jest to piękny i szczytny cel.


A tu mój w synek w spokojnym wydaniu bawiący się zabawkami Nikosia.
Nikoś musiał ćwiczyć przy moim łobuzie swoją cierpliwość <3 font="">


Z całego serca pragnę podziękować partnerom naszego spotkania. To przede wszystkim dzięki Wam tak wspaniale upłynął ten dzień.


Chciałabym również podziękować moim współorganizatorkom spotkania Majówka z Rodzinką oraz uczestniczkom spotkania - bardzo miło było Was poznać!

***
W spotkaniu udział wzięły:
Małgosia: http://gosiamysz.blogspot.com/


2 komentarze:

  1. Widzę, że Krzyś ściska jakiegoś superaśnego żółtego stwora :) Kredki Bambino są najlepsze na świecie - dobrze, że trafiły do dzieciaków. Widzę, że było wspaniale!

    OdpowiedzUsuń
  2. Katarek dał z siebie wszystko ;-) babeczki hitem ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.