środa, 24 czerwca 2015

Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem - Wydawnictwo EGMONTNie lada gratka dla młodych fanów piłki nożnej!

"Messi. Mały chłopiec, który stał się piłkarzem" to niesamowita książka z dużą dawką pozytywnej energii. 
Osobiście nie jestem fanką piłki nożnej jednak piłkarzy o których głośno znam doskonale. Messi jest jednym z nich. Od razu go polubiłam. On od pierwszego zobaczenia da się lubić. Emanuje od niego sympatia.
Mój Krzyś to przyszły fan piłki nożnej. Widzę już teraz jak biega za piłką, jak kopie i strzela gole. Pomyślałam, że ta książka będzie świetną lekturą dla niego w tym momencie czytaną przez mamę, a za kilka lat sam chętnie po nią sięgnie.
Książka pokazuje jak ze zwykłego chłopca wyrósł mistrz. Pokazuje dzieciom, że warto marzyć i pielęgnować to co kochamy. To prosta droga do sukcesu.

Książka jest świetna! Napisana lekkim językiem, zrozumiałym dla dzieci i młodzieży. Czyta się ją z zaciekawieniem. Jest w niej dużo zdjęć piłkarza oraz miejsc, w których się wychował i bywał. 
Jest to książka optymistyczna, dająca nadzieję, na spełnienie tego co się kocha całym sercem.

Książka może być doskonałym prezentem dla chłopca oraz małego fana piłki nożnej.
 Można ją nabyć TUTAJ

Autor: Yvette Żółtowska-Darska
Wydawnictwo:  Egmont
Ilość stron: 192
Okładka: miękka
Rok wydania: 2014
2 komentarze:

  1. Jeszcze nie tak dawno mojego syna fascynował Messi... Teraz biega i jeździ na rowerze, a piłka nożna zeszła na drugi plan. Ale niezależnie od tego jaką dyscyplinę wybiorą nasze pociechy warto żeby wiedziały co nieco o gwiazdach sportu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie jestem kochliwa, ale ta postać mnie zachwyciła:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.