piątek, 22 maja 2015

W czym prać ubrania do skóry wrażliwej? - Neutral Płyn do prania i Neutral Płyn do płukania


Kiedy miał się urodzić Krzyś tak jak każda mama cieszyłam się z ubranek, które mu kupiłam, cieszyłam się kiedy je prałam, wieszałam na słońcu do wyschnięcia i prasowałam.

W ogóle to muszę się przyznać, że mam manię prania. Uwielbiam prać, uwielbiam gdy nasze ubrania, pościel i ręczniki są czyste i miękkie. Czasami mam wrażenie, że moja mania podchodzi już pod chorobę psychiczną ;)

Gdy zaszłam w ciążę zmieniłam trochę moje poglądy na temat produktów, które używam do prania.
Od tego momentu staram się aby środki, w których piorę były przyjazne dla wrażliwej skóry dziecka, ale też muszą być skuteczne w usuwaniu plam. Bo wiadomo, że przy dzieciach plamy są na porządku dziennym.

Środki piorące zawierają wiele substancji chemicznych, które mogą uczulać i podrażniać wrażliwą skórę nie tylko dzieci ale i dorosłych osób borykających się z alergią.
Produkty Neutral jakie miałam okazję poznać pozbawione są min substancji zapachowych, barwników, rozjaśniaczy, fosforanów. To właśnie rozjaśniacze i środki wybielające mogą wywołać podrażnienie wrażliwej skóry.

Płyn do prania Neutral, mimo że jest pozbawiony niektórych składników zawiera w swoim składzie enzymy, które skutecznie usuwają trudne plamy. Jako skoncentrowany środek może on również być użyty do miejscowego wywabiania plam.

Produkty Neutral doskonale piorą, dobrze dopierają plamy, nadają tkaninom miękkość i gładkość.
Nie spowodowały podrażnienia wrażliwej skóry Krzysia ani też mojej. 
Produkty są wyjątkowo wydajne. Warto zapoznać się z instrukcją użycia, a wystarczą nam na wiele prań.
Warto wspomnieć, że jakość oraz bezpieczeństwo stosowania zostały poparte prestiżowymi certyfikatami Stowarzyszenia Alergii i Astmy w Danii oraz Skandynawskiej Organizacji Eko-Certyfikującej.

2 komentarze:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.