czwartek, 21 maja 2015

Co najlepsze na nudę? - Origami dla dzieci. Na łące - Wydawnictwo AWM


Kiedy maluch się nudzi to marudzi. Warto wtedy mieć pod ręką coś co go zainteresuje. 

A co gdyby to było coś nowego? Coś co może zrobić razem z rodzicami, a przy okazji uczyć się, bawić i rozwijać swoje umiejętności oraz wyobraźnię?
Ja jestem na TAK, a Wy?

Wydawnictwo AWM wyszło na przeciw naszym oczekiwaniom i przygotowało niezwykle pomysłową i kolorową książeczkę "Origami dla dzieci. Na łące".
Jest  to książeczka opowiadająca o Kubie, który jest niegrzecznym chłopcem. Kuba co tylko wpadnie mu w ręce niszczy i psuje, ale łąkowe zwierzęta postanawiają dać mu nauczkę. 
Żabka, biedronka, sowa, konik polny oraz wiele innych zwierzątek to bohaterowie te książeczki. Możemy je  złożyć origami według wskazówek zawartych w książce. W tej książce pokazanych jest aż 20 modeli origami.
Wydawca załączył do książeczki również  specjalne papiery, z których możemy złożyć figurki zwierzątek.

Książeczka jest bardzo ciekawa dla dzieci oraz sprawia dużą frajdę rodzicom. Możemy bawić się razem z naszymi pociechami, a przy okazji nabyć nowych umiejętności.
Książeczka wpływa doskonale na rozwój dzieci. Dzięki przedstawionej instrukcji nasze dzieci mogą się uczyć, a później bawić złożonymi przez siebie modelami, które można wykorzystywać w dalszej zabawie bądź podarować komuś bliskiemu.

Książeczka to doskonały i oryginalny pomysł na prezent na Dzień Dziecka. To świetna zabawa dla całej rodziny. 

Więcej możecie poczytać TUTAJ


1 komentarz:

  1. Świetna ta książka. Nie wiem, czy idealny sposób na spędzenie wspólnie czasu z córką - obie jesteśmy okropnie niecierpliwe, ale warty wypróbowania :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.