środa, 4 czerwca 2014

Wydawnictwo MUZA SA - "Liczenie jest fajne"

Na stronie Wydawnictwa MUZA S.A piszą:

Oto zbiór wierszy, który pomoże dzieciom polubić matematykę. Bo przecież liczenie może być fajne, prawda? Przekonują do tego najwspanialsi polscy poeci dla dzieci: Julian Tuwim, Jan Brzechwa, Antoni Marianowicz, Joanna Kulmowa, Joanna Papuzińska, Ula Kozłowska, Iza Mikrut, Agata Widzowska-Pasiak i Barbara Lewandowska. W miniantologii czytelnicy znajdą teksty: „Trudny rachunek”, „Suma”, „Sto”, Dzik liczy w dziczy”, „Tabliczka liczenia dla lenia”, „Dziesięcioro Murzyniątek”, „Gdybym miał dziesięć rąk”, „Nad jeziorem”, „Podzielaczek”.

  • Wydanie: 1
  • Data wydania: 23.04.2014
  • Oprawa: twarda
  • Liczba stron: 32
  • Format: 215 x 215 mm
  • Cena katalogowa: 19.99

Cena: 19,99 zł 10,00 złRazem z Krzysiem uwielbiamy książeczki Wydawnictwa MUZA SA
Pięknie wydane z dbałością o najmniejszy szczegół, kolorowe tak jak powinien być kolorowy dziecięcy świat, budzące wyobraźnię. 

"Liczenie jest fajne" to zbiór wierszy największych polskich poetów. Ilustracje do książki namalowała Pani Anna Gensler - fantastyczne, z humorem, z kolorem, tworzą ciekawą całość z wierszami.
Krzyś słucha tej książeczki z zaciekawieniem. Rymowana, wyliczana to jest to co dzieci lubią najbardziej!

Krzysiowi najbardziej spodobał się wiersz o murzynkach. Mnie osobiście przypomniała się piosenka, którą mój tata śpiewał mi jak byłam małą dziewczynką dźwięcznie przygrywając na akordeonie. 
Jak miło wrócić myślami do takich sympatycznych chwil. W dźwięk tej melodii śpiewam Krzysiowi wiersz o murzynkach z tej książeczki. Mam nadzieję, że po latach gdy przypomni sobie tę piosenka równie miło jak ja wróci do tych chwil gdzie czytaliśmy razem "Liczenie jest fajne!".

Książeczkę możecie nabyć teraz w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest na promocji i kosztuje tylko 10 zł. Tym bardziej zachęcam.

Zapraszam na stronę wydawnictwa MUZA SA gdzie możecie nabyć "Liczenie jest fajne!"

1 komentarz:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.