poniedziałek, 12 maja 2014

Katarzyna Majgier "Ula i urwisy. Nowi sąsiedzi" Wydawnictwo Nasza Księgarnia


Jeśli macie ochotę poznać świat pięcioletniej dziewczynki Uli to zapraszam Was do zapoznania się z książeczką "Ula i urwisy. Nowi sąsiedzi".
Ula to mała, pięcioletnia dziewczynka, która mieszka z rodzicami. Ma swój świat, swoje zabawki i swoje "krzaki". Jednak pewnego dnia dowiaduje się, że "swoje" podwórko musi dzielić z Wandalami czyli tytułowymi urwisami. 
Ula jest mądrą i sympatyczną istotką, która ma swoje "problemy" i targają nią różne emocje. Jednak gdy w jej życiu pojawiają się nowi przyjaciele -Urwisy, świat małej dziewczynki się zmienia. Znikają dotychczasowe "problemy", a ujawnia się dojrzałość pięciolatki.
Historia Uli przedstawia świat pięciolatki, jej dylematy, które dla nas dorosłych wydają się być błahe, a dla małej dziewczynki stają się być dużym problemem. Jednak przyjaźń potrafi wszystko zmienić na dobre.
Książka napisana bardzo ciekawie, z humorem. Chętnie słucha ją mój 3 letni syn, także ja czerpałam wielką przyjemność czytając tę książkę. Z chęcią sięgnę po kolejną część przygód małej Uli. 
Warto również wspomnieć o ilustracjach jakie znajdują się w książce, które narysowała Pani Kasia Kołodziej. Zwracają uwagę nie tylko mojego synka ale również moją. Z humorem, odnoszące się do sytuacji i przygód małej Uli i potrafią na dłużej przykuć naszą uwagę.

Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Autor:  Katarzyna Majgier
   Ilustracje: Kasia Kołodziej
  Okładka: miękka
   Ilość stron: 96
      Rok wydania: 2014
      Cena: 15,9zł promocja 10,9zł
Książkę można nabyć TUTAJ
  1 komentarz:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.