piątek, 15 listopada 2013

Układanka z uchwytami. Statek piracki na morzu, goki - opinia i zdjęcia z zabawy

Chciałabym Wam przedstawić dziś zabawkę, którą uwielbia mój synek.


Na spotkaniu blogerek we wrześniu mój synek otrzymał od MAXIZABAWA.PL drewnianą układankę.
Jestem zaskoczona jak świetnie radzi sobie z jej układaniem.
Opis ze strony sklepu:

Układanka z uchwytami. Statek piracki na morzu, goki

Kolorowa układanka drewniana stworzona z myślą o najmłodszych, duże elementy należy dopasować do odpowiednich miejsc. Dziecko wkładając element ćwiczy skupienie uwagi na jednym przedmiocie. Ponadto poznaje nowe słowa i uczy się skojarzeń. Pod każdym elementem znajduje się inny obrazek. Wszystkie elementy obrazują zmagania piratów na swoim statku.

Dla dzieci od 2+ 
 
Wymiary: 30 x 21,5 cm

Cena: 28,50 zł

Drewnianą układankę możecie kupić TUTAJ


Moja opinia:

Bardzo sobie cenie drewniane zabawki. Kojarzą mi się z dzieciństwem, z naturalnością. W świecie przytłoczonym plastikiem jakoś te zabawki do mnie przemawiają i przywołują wspomnienia z dawnych beztroskich lat.

Drewniana układanka przedstawiająca statek piracki na morzu jest bardzo dobrze wykonana. Doskonała jakość, kolory układanki, dobrze przymocowane i dość duże uchwyty to same zalety tej zabawki.

Układanka jest dość gruba więc nie martwcie się, że się zgniecie, połamie czy zepsuje podczas zabawy dziecka. Z jej jakości jestem bardzo zadowolona.
Układanka przedstawia statek piracki. Elementy z uchwytem dziecko musi dopasować w odpowiednie miejsca. Musi pokojarzyć obrazki, uczy się przy tym nazw, skupia się na tym co robi.

Jestem pod wrażeniem jak moje dziecko radzi sobie z ułożeniem tej układanki. Szczerze mówiąc ja potrzebuję się dłużej zastanowić niż mój niespełna dwuipółletni synek.
Krzyś bardzo lubi się bawić tą układanką, a ja się cieszę, że robi on coś pozytywnego i przy tym się uczy oraz skupia swoją uwagę na czynności jaką wykonuje.
W sklepie maxizabawa.pl możecie  kupić układanki drewniane o planszach takich jakie Wam i Waszym pociechom odpowiadają. Zbliża się okres gdzie będziemy kupować prezenty dla naszych dzieci więc Jako mama szczerze polecam drewniane zabawki !!!!
4 komentarze:

 1. Świetna sprawa. Będę szukała takiej dla córeczki... za rok :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to są pierwsze najlepsze układanki dla dzieci ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam, widziałam, potwierdzam ,że fajna:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna ta układanka! I pożyteczna!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.