środa, 20 listopada 2013

Drewniana zabawka od Barney Toys podbiła serce mojego synka!

Dziś pokaże Wam ukochaną od pierwszego zobaczenia zabawkę Krzysia.

Taką oto drewnianą zabawkę przywieźliśmy ze spotkania blogerek we wrześniu.
Zabawkę podarował nam sklep Barney Toys.


Drewniana Ciężarówka z Lawetą i Samochodami HerosDrewniana ciężarówka z lawetą i autami - wysokiej jakości zestaw do zabawy dla dzieci od 2-go roku życia.

Klocki Heros produkowane na Terenie UE w Niemczech.

Zestaw ciężarówka z lawetą i autami posiada liczne certyfikaty bezpieczeństwa.
Do produkcji zabawki zostały użyte bezpieczne farby i najwyższej jakości drewno.

Zabawki Heros polecane przez pedagogów jako stymulujące prawidłowy rozwój dziecka.

Kolorowa ciężarówka, która posiada skrętną przednią oś ułatwiającą manewrowanie pojazdem.Laweta doczepiona do ciężarówki posiada szyny ułatwiające transport aut dołączonych do zestawu.

Na lawecie znajdują się cztery kolorowe auta o długości około 8,5cm każde.

Całość bardzo solidnie wykonana, pozbawiona ostrych krawędzi, tak by zabawa była w 100% bezpieczna.

Zabawka edukacyjna Heros, produkt europejski, przeznaczona do zabawy dla dzieci powyżej 2-go roku życia.

W sam raz dla chłopca i dziewczynki.
Zestaw w rozmiarze 30cm x 14cm x 8cm.

Drewniane zabawki Heros posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE.


Cena: 39,90 zł

Do nabycia TUTAJ
Na początek przepraszam Was za jakość zdjęć ale mój synek uwielbia ten samochód i bardzo trudno było mi zrobić jakieś zdjęcia bo wszystko cały czas było w ruchu, nie mogło spokojnie ustać na dywanie. Krzyś cały czas się bawi, nawet teraz jak piszę tę recenzję on stoi przy mnie, ogląda zdjęcia, a w rączkach trzyma te małe, kolorowe autka:)
Jedno autko nam się gdzieś przed sesją zawieruszyło dlatego na zdjęciach są trzy małe samochodziki. Na szczęście wczoraj go znalazłam i mamy komplet.

No ale dobrze do rzeczy... Tak jak wspomniałam autko otrzymaliśmy podczas wspaniałego spotkania blogerek z dziećmi, które odbyło się w Manufakturze Czekolady w Krakowie. Krzyś jak zobaczył, że to prezent dla niego od razu rozpakował go z pudełka i zaczęła się zabawa na całego. Przez całe spotkanie nie opuszczał ciężarówki i mimo, że jest ona już w naszym domu tyle czasu bawi się nią na okrągło. Śmiem twierdzić, że jest to jedyna zabawka, która się mojemu dziecku nie znudziła. Dowodem na to, że moje dziecko bawi się nią codziennie jest już schodząca farba z brzegów autek. I nie świadczy to o tym, że produkt jest zły jakościowo tylko z codziennego, wielogodzinnego użytkowania. 

Co do jakości tego produktu - jest zaskakująca!!!
Kilkukrotnie podczas dnia auta lądują ze stołu na podłogę, z łóżka na wykładzinę. Poddawane są wielu próbom na wytrzymałość. Podrzucane, rzucane, zrzucane, przewracane, wywracane... Moje dziecko przechodzi samo siebie, a zabawka praktycznie w nienaruszonym stanie! Jestem pod wrażeniem jej jakości, wykonania i trwałości gdy widzę co się z nią dzieje na co dzień. Plastikowe samochody są już popsute, a ta zabawka "żyje" i chwała jej za to gdyż jest fantastyczna.

Uwielbiam te zabawkę gdyż widzę, że moje dziecko pokochało ją całym sercem i zabawa sprawia mu tyle radości!
Wszystkim polecam zakupy w Barney Toys. Zbliżają się Mikołajki, gwiazdka... Może warto zainwetsować w drewniane i świetne jakościowo produkty, które tak naprawdę niewiele kosztują, a są świetne i bardzo wytrzymałe. W sam raz dla małych łobuziaków.
Drewniane zabawki u Barney Toys znajdziecie TUTAJ
Zdjęcie ze strony Barney Toys

6 komentarzy:

 1. Moja córeczka podpatrzyła brata, bierze samochodzik i jeździ po dywanie. Nawet "buczy" do tego. Samochody będą jej pasją. A te wyglądają na takie, które mogą wiele przejść i nic im się nie stanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne są zabawki z drewna.I bardzo wytrzymałe.Do tego zabawa trwa już u Krzysia bardzo długo,a myślałam że już dawno mu się znudziła ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna ta zabawka! Bubcia też lubi autka

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham takie drewniane zabawki :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię drewniane zabawki
  zapraszam do zabawy i Nominacji dla Ciebie http://dziecinstwopannym.blogspot.com/2013/11/siedem-prawd-grzechow.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.