czwartek, 17 października 2013

To co maluchom podoba się najbardziej...

Dziś zapraszamy Was do recenzji książeczki z ruchomymi elementami od Wydawnictwa Monika Duda.


 Pozycja ta trafiła do biblioteczki Krzysia dzięki spotkaniu Podkrakowskich mam blogerek z dziećmi gdzie Wydawnictwo Monika Duda było partnerem spotkania.Na stronie wydawnictwa piszą:

Cena: 7,00 zł 6,30 zł zł
"Dżungla" - wspaniale ilustrowana książeczka. Książeczka ma zaokrąglone rogi, ruchome elementy oraz kształt z wykrojnika zapewniający bezpieczeństwo podczas zabawy.

Format: 200x270 mm 
Objętość: 10 str
Oprawa: sztywnostronicowa


Dżungla Wydawnictwa Monika Duda stała się jedną z ulubionych książeczek Krzysia. Jest to książeczka o twardych stronach, wygodna do przekładania dla jeszcze nie do końca sprawnych paluszków dziecka. Książeczka ma opływowe kształty, nie posiada twardych rogów więc dziecko nie wyrządzi sobie nią krzywdy bawiąc się bez naszego nadzoru. 

Ilustracje w książce są bardzo kolorowe i miłe dla oka. Przekładając kartki poznajemy mieszkańców tytułowej dżungli. Każdy z bohaterów tej książeczki opowiada nam krótką historię o sobie np Barwna papuga, lampart czy motyki.

Postacie w książce mają ruchome oczy. Są one niesamowitą atrakcją tej książeczki. Oczy poruszają się to w górę, to w dół przyciągając tym uwagę dziecka. Krzyś polubił bohaterów Dżungli. Tak często ogląda tę książeczkę, że już zdążył ją trochę  przyniszczyć:)


3 komentarze:

  1. Mamy podobną książkę, zwierzątka z farmy mają identyczne oczy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale te oczka aż się proszą, by ponaciskać ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.