piątek, 6 października 2017

Nowy film z serii „Tomek i Przyjaciele” - info. pras.
Nowy film z serii „Tomek i Przyjaciele” już od 8 października na DVD!
Film „Tomek i Przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor” to najnowsza opowieść o niezwykłych przygodach niebieskiej lokomotywki, które już od tego weekendu wszystkie przedszkolaki będą mogły przeżywać wraz z ich ukochanym bohaterem. Na małych fanów Tomka czeka nie lada gratka. Tym razem zabierze nas w jeszcze bardziej niezwykłą podróż, gdyż po raz pierwszy opuści swoją ukochaną wyspę i ruszy na pełną przygód wyprawę przez kontynent. Jakie niespodzianki czekają na małych widzów?
Tomek i Przyjaciele™ to uwielbiana przez dzieci na całym świecie seria zabawek oraz filmów o przygodach sympatycznych pociągów. Główny bohater – tytułowa lokomotywka o imieniu Tomek – już od ponad 70 lat bawi i uczy maluchy na całym świecie, podkreślając wagę takich wartości, jak wspólna praca, zaufanie
czy przyjaźń. Najnowszy pełnometrażowy film „Tomek i Przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor” już od 8 października dostępny będzie na płycie DVD.
H istoria, jakiej jeszcze nie było!
Ulubiony bohater maluchów przygotował niezwykłą niespodziankę: niebieska lokomotywka po raz pierwszy opuści wyspę. Jak do tego doszło? Pewnego wieczoru Tomek usłyszał, że Gruby Zawiadowca zamierza wysłać Kubę w zastępstwie Henia z pociągiem towarowym na ląd. Tomek pozazdrościł koledze czekającej go wprawy i zabrał jego wagoniki, po czym sam ruszył z nimi w podróż przez kontynent. Co na niego czeka po drodze? Nawiązywanie nowych znajomości, radzenie sobie z konfliktami i zaskakujące zwroty akcji – to tylko część wyzwań, z którymi zmierzy się nasz bohater, zanim dotrze do celu. Jednak na wyspie Sodor lokomotywki – zaniepokojone długą nieobecnością Tomka – postanowią ruszyć mu na ratunek. Śpieszący z pomocą Kuba sam szybko wpadnie w tarapaty i będzie potrzebował pomocy. Tylko od Tomka i jego nowych przyjaciół zależeć będzie, czy Kuba pokona przeciwności losu. Czy zdołają mu pomóc? Czy w imię wspólnego dobra koledzy zapomną o wzajemnej zazdrości? Dzieci z wypiekami na twarzy będą śledzić emocjonujące ucieczki i bohaterskie odsiecze swoich ulubionych bohaterów. Przygody Tomka i Przyjaciół pozwolą maluchom poznać moc prawdziwej przyjaźni i przekonać się, że potrafi ona przezwyciężyć wszystko.
Lokomotywki pełne pomocy
Podróż poza Wyspę Sodor nie kończy się wraz z przygodami kultowych lokomotywek. Tomek i Przyjaciele postanowili wybudować najdłuższą trasę kolejową na świecie i dzięki niej pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom w Polsce. Już 7 października na fanpage’u marki na Facebooku rozpocznie się wielka, niosąca pomoc konstrukcja. Im dłuższa trasa kolejowa zostanie wybudowana z udziałem fanów Tomka i Przyjaciół, tym więcej zabawek trafi do placówek charytatywnych. Aby wesprzeć lokomotywki w ich podróży ku szczytnemu celowi i dołożyć fragment swojego toru, który pomoże maluchom – weź udział w akcji na https://www.facebook.com/tomekiprzyjacielePL/.


Płyta DVD z filmem „Tomek i Przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor” dostępna będzie już od 8 października 2017 r. Film trwa 73 minuty.

2 komentarze:

  1. Cóż, ja raczej się nie zainteresuję, bo w rodzinie nie mam żadnych maluchów :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo kolejny powód, żeby wybrać się do kina! :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.