wtorek, 4 kwietnia 2017

Marka Bing - Nowa linia zabawek od Fisher-Price®


Nowa linia zabawek od Fisher-Price®
Bing serialowy przyjaciel przedszkolaków zaprasza do fantastycznej zabawy!
W pełnym zabawy świecie rezolutnych przedszkolaków pojawili się nowi, niezwykli przyjaciele! Fisher-Price prezentuje najnowszą linię zabawek inspirowanych wyjątkowym, edukacyjnym serialem animowanym „Bing”, w której znalazły się urocze przytulanki, wesołe figurki i zestawy inspirujące dzieci do odgrywania filmowych historii oraz tworzenia własnych scenariuszy zabawy. Tytułowy bohater ‒ ciekawski królik Bing ‒ wraz ze swoimi przyjaciółmi zaprasza maluchy do wspólnej zabawy i nauki rozwiązywania małych-wielkich problemów. Przedszkolaki mogą się identyfikować z naszym małym bohaterem, ponieważ i one każdego dnia muszą się mierzyć z podobnymi kłopotami.

Królik ze świata przedszkolaka
Kiedy ma się trzy lata, każdy dzień jest pełen wyzwań, a najprostszym czynnościom towarzyszą niekiedy bardzo silne emocje. Małe dzieci odczuwają je niezwykle intensywnie: od radości, przez smutek czy rozczarowanie, aż po złość i zdenerwowanie. Krótkie serialowe historie tytułowego bohatera ‒ królika Binga ‒ odwzorowują wesoły świat przedszkolaka. Świat pełen zabawy i uśmiechu, w którym nie brak radości, ale i codziennych wyzwań. Maluchy muszą się nauczyć, jak radzić sobie z frustracją, gdy rozpuszczone lody spadną na ziemię, ukochane kalosze okażą się za małe albo deszcz zrujnuje plany spacerowe. Bing z pomocą swych przyjaciół znajduje proste rozwiązania w takich trudnych sytuacjach i uczy dzieci, jak radzić sobie z niełatwymi emocjami. Odkrywając świat wraz z Bingiem, przedszkolaki zauważają, że nie tylko one zmagają się na co dzień z przeróżnymi problemami. Filmowe przygody, przedstawione w zrozumiały dla maluchów sposób, wprowadzają dzieci w zasady funkcjonowania otaczającego je świata, uczą radzenia sobie z emocjami oraz ponoszenia konsekwencji podejmowanych decyzji. Teraz, dzięki nowym zabawkom z linii inspirowanej serialem, dzieci mogą nie tylko oglądać przygody Binga, lecz także odtwarzać je lub wymyślać nowe historyjki podczas inspirującej zabawy.

Bing Figurki (CDY32)
C hcąc odtwarzać serialowe historie, maluch może teraz skompletować całą gromadkę filmowych przyjaciół Binga! Zobaczcie, kto pragnie dołączyć do zabawy – to urocze, kolorowe figurki czarnego króliczka i jego towarzyszy, które z łatwością mieszczą się w dziecięcym plecaku i zachęcają do pełnej emocji zabawy w domu i nie tylko! Zabawki stworzone zostały z największą dbałością o detale. Miękkie materiałowe uszka sympatycznych b ohaterów aż się proszą, by za nie łapać, trenując przy tym zwinność małych rączek. Figurki dostępne są w zestawach złożonych z dwóch postaci. Są to duety, które najczęściej występują razem w serialowych historiach. Bing ze swoim opiekunem Flopem, jego przyjaciółka Sula z opiekunką Ammą czy kuzynka Koko z młodszym braciszkiem Charliem to tylko niektóre z dostępnych par przyjaciół gotowych do zabawy. Kolekcję uzupełnia sąsiad Pando na deskorolce.Pojazdy z figurkami CDY36
Naprzeciw wielkiej przygodzie najlepiej wyruszyć jednym z serialowych pojazdów. Bing wraz ze swoim opiekunem Flopem już są gotowi i zaraz wybiorą się na radosną przejażdżkę! W Samochodzie Flopa wystarczy miejsca dla nich dwóch, jeszcze tylko Bing spakuje do bagażnika swoje ulubione przekąski i mogą ruszać w drogę. A może zrobią postój na coś jeszcze pyszniejszego? Gdy króliczy brzuszek zamarzy o marchewkowych lodach, z pewnością szybko odnajdzie krążącą po miasteczku Furgonetkę z lodami Julii. Trudno bowiem przegapić ten kolorowy pojazd ze smakowitym lodowym rożkiem na dachu i obrotowym głośnikiem.
W zestawie z każdym pojazdem znajdują się dwie urocze figurki, gotowe by udać się wraz z maluchem w ekscytującą podróż. Specjalne miejsce dla kierowcy zajmie jeden z serialowych bohaterów, który na siedzenie obok może zaprosić swojego towarzysza i bez przeszkód zawieźć go wszędzie tam, gdzie podpowie wyobraźnia przedszkolaka.

Przytulanki Bing i przyjaciele CDY39
Po dniu pełnym wrażeń i niezwykłych odkryć rezolutnemu przedszkolakowi zasnąć pomogą Przytulanki Bing i przyjaciele. Te mięciutkie maskotki przedstawiające ukochanych bohaterów przygód są idealnymi towarzyszami zarówno podczas dziennej drzemki malucha, jak i w czasie nocnego odpoczynku. A wszystko za sprawą miłego w dotyku materiału oraz idealnej dla małych rączek wielkości pluszowych przyjaciół. Maluch z pewnością zechce ich ze sobą zabrać wszędzie tam, dokąd tylko zapragnie. Dziecko może wybierać spośród pięciu postaci (Binga, Flopa, Suli, Pando czy Charliego) lub zebrać je wszystkie, by poczuć się jak jeden z bohaterów serialowych przygód.

Przygoda z Bingiem już nie musi się kończyć wraz z kolejnym odcinkiem bajki. Inspirowane filmem zabawki od Fisher-Price zachęcają przedszkolaki do kreatywnej zabawy i codziennego odkrywania świata. To idealni towarzysze przygód oraz pomocnicy w nauce radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i burzliwymi emocjami, a te ‒ jak wiemy ‒ towarzyszą każdemu trzylatkowi. Dziecku łatwiej będzie zrozumieć codzienne niepowodzenia i wyzwania, gdy obok siebie znajdzie kompana, który też popełnia błędy i przeżywa podobne emocje.


Zabawki z serii Bing dostępne są w sieci SMYK oraz na smyk.com od 1 kwietnia 2017 r.

Serial „Bing” emitowany jest codziennie na kanale MiniMini + o godz.: 7:45, 17:30, 20:40, 20:45.

Więcej o marce Bing można znaleźć na stronach:

2 komentarze:

  1. Super, chyba już wiem co kupię mojemu maluchowi na Dzień Dziecka - dzięki za podpowiedź :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja córeczka uwielbia takie małe zwierzaki i stworki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.