wtorek, 7 marca 2017

Premiera filmu "Barbie w świecie gier" informacja prasowa
 
Premiera filmu „Barbie w świecie gier” już w najbliższy weekend!

Podbiła kosmos, była tajną agentką – a teraz wkracza do cyberprzestrzeni! W najnowszej filmowej przygodzie Barbie zostaje w magiczny sposób wciągnięta do wirtualnej rzeczywistości, gdzie otrzymuje superważne zadanie – ocalenie świata gry przed złośliwym Emotkowym Wirusem. Czy pomysłowość i nietuzinkowe podejście do rozwiązywania problemów pomoże Barbie i jej przyjaciołom z sukcesem zakończyć grę? Odpowiedź w kinach od 24 lutego 2017 r.

Barbie na dużym ekranie
„Barbie w świecie gier” to kolejna odsłona przygód Barbie, która tym razem zostaje wciągnięta do wirtualnej rzeczywistości swojej ulubionej gry wideo. Bohaterka musi zmierzyć się z bardzo ważnym zadaniem, jakim jest pokonanie złośliwego Emotkowego Wirusa, który chce przejąć kontrolę nad całą grą. Tę odpowiedzialną misję Barbie rozpoczyna z grupką przyjaciół – Bellą, Krisem oraz uroczym Panem Chmurką. Razem udają się w podróż, która wymaga od nich nie lada umiejętności i kreatywnego myślenia – ich celem jest ukończenie wszystkich poziomów i ocalenie całego cyberświata wraz z jego mieszkańcami.

 
Na wszystkich etapach gry, które musi pokonać, Barbie poznaje także nowych przyjaciół, bez których wykonanie misji byłoby niemożliwe. Przechodząc na kolejne, coraz bardziej wymagające poziomy, zmienia swój wygląd zewnętrzny, dopasowując się do charakteru danej planszy. Starając się znaleźć rozwiązanie dla napotykanych problemów i zadań, bohaterka uświadamia sobie i drużynie, jak ważna jest praca zespołowa i przyjaźń, dzięki której można znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Wraz z rozwojem akcji i kolejnymi pokonanymi poziomami Barbie odkrywa również, że nie powinna bać się nowych rozwiązań i zawsze warto próbować przełamywać utarty schemat gry. Kreatywne myślenie może okazać się niezastąpione w drodze do osiągnięcia celu. Czy drużynie uda się wypełnić misję? Zapraszamy do kin!

 
„Możesz być kim chcesz” mówi główne hasło marki. Barbie od lat inspiruje dziewczynki swoimi nowymi wcieleniami, pokazując, że jeśli czegoś bardzo pragną, powinny dążyć do osiągnięcia swojego celu. W najnowszym filmie „Barbie w świecie gier” główna bohaterka pojawia się jako postać programistki i mistrzyni gier wideo. Barbie w nowym wcieleniu po raz kolejny udowadnia, że każdy może być kim chce – wystarczy w to wierzyć i nie bać się przełamywać schematów.


Film „Barbie w świecie gier” można oglądać na ekranach kin od 24 lutego 2017 r.
 Oficjalny zwiastun filmu:


1 komentarz:

  1. Moja córeczka widziała zwiastun i oczywiście chce iść do kina.
    PS. Ostatnio byłyśmy na "Balerinie", godny polecenia.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.