poniedziałek, 16 stycznia 2017

Elektryczny Sterylizator Parowy od Canpol Babies
Dziś przybywam do Was z recenzją Elektrycznego Sterylizatora Parowego od Canpol Babies.

Elektryczny sterylizator parowy przeznaczony jest do użytku domowego.
Przeznaczony jest nie tylko do sterylizacji butelek i laktatorów ale również do sterylizacji akcesoriów do codziennej pielęgnacji dziecka.
Sterylizator jest bardzo pojemny i jednorazowo mieści 6 butelek przy których dodatkowo wysterylizujemy jeszcze inne drobne akcesoria typu smoczki, łyżeczki.
Ten produkt cechuje wygoda użytkowania oraz cicha praca co przy małym dziecku jest niezwykle ważne.
Do sterylizatora dołączono szczypce umożliwiające wyjmowanie gorących elementów. Jest to bardzo przydatny gadżet ponieważ elementy po wyłączeniu urządzenia są bardzo gorące, można się poparzyć.
Dodatkowo:
  • sterylizacja w maksymalnie 12 minut
  • pojemnik filtrujący ułatwiający usuwanie wody i zanieczyszczeń po zakończeniu procesu sterylizacji
  • nie wymaga stosowania dodatkowych środków chemicznych podczas sterylizacji
  • wyłącza się automatycznie
  • oszczędność: do sterylizacji wykorzystuje jednorazowo 100 ml wody
  • 3 wygodne tacki
 

Przy pierwszym dziecku nie używałam sterylizatora. Wszystkie akcesoria i butelki na bieżąco wyparzałam we wrzącej wodzie. Przyznam, że z czasem trochę mnie to zaczęło irytować. Jednak jakoś przetrwałam ten okres butelkowo-smoczkowy.
Przy drugim dziecku w szpitalu zaczęłam korzystać z woreczków do sterylizacji w mikrofalówce. Taka sterylizacja była dla mnie dość wygodna jednak za każdym razem się parzyłam wylewając wodę z tego woreczka. Na dłuższą metę też mnie zaczęło to denerwować. Postanowiłam wyposażyć się w sterylizator mikrofalowy, ale o nim innym razem. Sterylizatora elektrycznego nigdy nie mieliśmy więc jak nadarzyła się okazja testowania na stronie Canpol Babies z chęcią się zgłosiłam.

Sterylizator elektryczny od Canpol wyposażony jest w kilka nakładek, na których kładzie się butelki i akcesoria. Jest jeszcze jedna nakładka podtrzymująca butelki.
Wszystkie nasze buteleczki, smoczki i łyżeczki spokojnie mieszczą się w sterylizatorze.
A do takiej sterylizacji potrzebujemy jedynie 100 ml wody więc oszczędzamy zarówno wodę, energię jak i czas bo góra do 12 min mamy wszystko co chcemy wysterylizowane.

Sterylizator podczas pracy i po jej zakończeniu jest bardzo gorący. Trzeba uważać by się nie poparzyć. Jest również bardzo cichy podczas działania. Przy małym dziecku cicha praca urządzeń to skarb.
 
 
 
Do zestawu dołączone były dwie butelki o rożnej pojemności. Obecnie używamy tę większą, bo mniejsze butelki mamy z innych firm. Ta butelka od Canpol ma fajny wygląd. Oprócz podziałki jest tu wesoła grafika, która dość często skupia na sobie uwagę mojej Oli. 
Butelka jest pojemna, poręczna i wygodna podczas karmienia. Ola umie z niej samodzielnie pić.

Polecam sterylizator elektryczny od Canpol. Jest to urządzenie przydatne przy małym dziecku, ciche i szybko pracuje. Jeśli nie wiecie co kupić bliskiej osobie, która spodziewa się dziecka to szczerze polecam ten produkt z pewnością ją ucieszy.


2 komentarze:

  1. Taki sterylizator to wybawienie dla każdej matki! Usuwa bakterie i zabrudzenia bez uporczywego szorowania czy też wyparzania w garnkach. Świetna recenzja!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.