poniedziałek, 26 grudnia 2016

Galeria Dzikich Zwierząt PÓŁNOC - Wydawnictwo EGMONTKrzyś fascynuje się światem zwierząt. Jest bardzo ciekawy jak żyją zwierzęta, lubi poznawać nowe gatunki, zapamiętuje nazwy.
Bardzo mnie to cieszy bo fascynację tym tematem odziedziczył po mamie.
Dlatego wybierając dla niego książki staram się sięgać po pozycje, które nie tylko będą go bawić ale przede wszystkim po te, z których się czegoś nauczy.
Galeria Dzikich Zwierząt PÓŁNOC, której autorem jest Dieter Braun ukazuje nam życie zwierząt zamieszkujących półkulę północną.
Album jest jedną z dwóch wydanych części Północ oraz Południe.
Co sprawia, że ten album jest wyjątkowy i niepowtarzalny?
Przede wszystkim artystyczne pokazanie zwierząt zamieszkujących naszą planetę.
Autor nie tylko pokazuje tutaj gatunki zwierząt zamieszkujących północną część kuli ziemskiej ale również ukazuje ich piękno dzięki niepowtarzalnym ilustracjom.
Z książki możemy dowiedzieć się bardzo wiele począwszy od gatunków dobrze nam znanych jak wilk czy wiewiórka po gatunki nam nieznane jak ibis czy mandarynka.
Dzięki książce dowiemy się jak żyją te zwierzęta, poznajemy różne ciekawostki na ich temat a także odgłosy jakimi się posługują.
Atlas ten przeznaczony jest według wydawcy dla dzieci w każdym wieku ale również dla dorosłych. Jest to bardzo ciekawe opracowanie, przepiękne, wzbudzające fascynację, wprowadzające w chwilę zadumy nad istnieniem, pięknem i potęgą zwierząt.
2 komentarze:

  1. Jeśli mój Jaś zacznie interesować się taką tematyką, to na pewno kupię mu to cudo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzikie zwierzęta przedstawione w przystępny sposób.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.