poniedziałek, 9 maja 2016

Wiosenne spacery z nowościami od Fisher-Price®Wiosenne spacery z nowościami od Fisher-Price®
Wiosna sprzyja rodzinnym spacerom na świeżym powietrzu. Słoneczne wędrówki to również doskonała okazja do zachęcania naszego dziecka do ruchu. Fisher-Price® przygotował dla maluchów coś specjalnego: wyjątkowe zabawki, z którymi każdy krok będzie frajdą i ważną lekcją. Auto Szczeniaczka-Pchaczek i Bąbelkowy Tomek to rewelacyjni kompani przechadzek po parku i po domowym dywanie. Zawiązujcie więc buty, wskakujcie w kurtki – idziemy na spacer!

W ciepłe, słoneczne dni chętniej spędzamy wolny czas na dworze, gdyż wiosna sprzyja zabawom z maluszkiem na świeżym powietrzu. Razem z Wami na spacer często wychodzą również ukochane przytulanki i autka dziecka. Nie wszystkie jednak zachęcają go do ruchu czy konkretnej aktywności. Ciekawą i aktywizującą zabawką, którą szkrab może cieszyć się w domu i na spacerze, jest pchaczek. Fisher-Price® zaprezentował właśnie dwie nowości, z którymi każdy krok malucha będzie frajdą i małym wielkim odkryciem.

Autko Szczeniaczka-Pchaczek to zabawka, która dostosowuje się do rozwoju dziecka. Gdy maluszek już chodzi, autko będzie idealnym kompanem wszelkich spacerów – zarówno przechadzek po dywanie w deszczowe dni, jak i ekscytujących wycieczek pod gołym niebem w towarzystwie rodziców. Autko Szczeniaczka pchane przez dziecko odtwarza wesołe melodie i wypowiada zdania zachęcające do dalszej wędrówki. Dzięki możliwości łatwego odczepienia uchwytu pchaczka, sympatyczny pojazd błyskawicznie zdobywa również serca tych maluszków, które jeszcze nie potrafią chodzić, zachęcając do raczkowania. Ta edukacyjna zabawka wyposażona została w technologię Poziomy Nauki, dzięki czemu rośnie z dzieckiem, gwarantując mu dobrą zabawę na różnych etapach rozwoju. Wystarczy przełączyć przycisk umieszczony z tyłu autka, by dopasować edukacyjną zawartość do obecnych potrzeb i zainteresowań dziecka. Pchaczek bawi malucha piosenkami, wierszykami i migotaniem kolorowych światełek. Po wybraniu odpowiedniego poziomu nauki będzie uczył liczb, literek, kolorów oraz kształtów.

Fisher-Price® przygotował również nowość dla małych wielbicieli Tomka i Przyjaciół oraz baniek mydlanych. Z Bąbelkowym Tomkiem radości podczas spaceru nie będzie końca. Ukochana przez dzieci niebieska lokomotywka posiada poręczny uchwyt, dzięki któremu maluszek może z łatwością pchać zabawkę przed sobą. Po wprawieniu pociągu w ruch… para buch! Para niezwykła, bo w postaci baniek mydlanych! Po wlaniu płynu do specjalnego, zamykanego zbiorniczka, lokomotywka jest gotowa do wesołej zabawy pełnej mieniących się kolorami tęczy baniek.


Spacer w towarzystwie najbliższych to dla dziecka czas pełen pozytywnych emocji i wielkich odkryć. 
Z Bąbelkowym Tomkiem i Autkiem Szczeniaczka-Pchaczkiem od Fisher-Price® każda wędrówka będzie niezapomnianą przygodą i odkrywczą lekcją. Nic przecież tak nie cieszy, jak roześmiana buzia naszego małego odkrywcy.

*Materiały prasowe


1 komentarz:

  1. Taki spacerek, aż żałuję, ze mam większe dzieciaki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.