piątek, 15 kwietnia 2016

Konkurs z nagrodami - Przyjaciele pełną parąPrzyjaźń wygrywa!
Superkonkurs Tomka i Przyjaciół™ dla maluchów

Tomek zaprasza wszystkich małych przyjaciół do zabawy! Na stronie internetowej MiniMini+ trwa superkonkurs „Tomka i Przyjaciół” celebrujący dziecięcą przyjaźń. Pod hasłem „Przyjaciele pełną parą” kultowa niebieska lokomotywka z filmowej serii „Tomek i Przyjaciele” uczy maluchy, jak ważne jest budowanie relacji z rówieśnikami i nagradza małych przyjaciół! Każdy mały miłośnik pociągów ma szansę wygrać fantastyczne nagrody dla siebie i swojego najlepszego towarzysza zabaw – bo przyjaźń jest tu nagradzana podwójnie!

Tomek i Przyjaciele™ to uwielbiana przez dzieci na całym świecie seria zabawek oraz filmów o przygodach sympatycznych pociągów. Główny bohater – tytułowa lokomotywka o imieniu Tomek – już od ponad 70 lat bawi i uczy maluchy na całym świecie, podkreślając wagę takich wartości jak wspólna praca, zaufanie czy przyjaźń. Najnowszy konkurs pod hasłem „Przyjaciele pełną parą” ma na celu motywowanie rodziców do rozmawiania z dziećmi o przyjaźni i jej różnych aspektach.

Przyjaźń niejedno ma imię
Do 29 kwietnia, poprzez stronę internetową www.miniminiplus.pl, rodzice mogą zachęcać dzieci do udziału w dwóch typach konkursów: codziennym i tygodniowym. Aby mieć szansę na wygraną w konkursie codziennym, należy odpowiedzieć na jedno z pojawiających się na stronie pytań. Jeśli mamy „chrapkę” na nagrodę tygodnia, naszym zadaniem będzie wykonanie specjalnej pracy kreatywnej, będącej odpowiedzią na temat tygodnia.Każdy przyjaciel wygrywa!

W konkursie chodzi o przyjaźń, więc dziecko wygrywa nagrodę zarówno dla siebie, jak i dla swojego najlepszego przyjaciela. A jest o co walczyć! Codziennie wygrać można megapaki Tomka, czyli fantastyczne zestawy zawierające dużą lokomotywkę, kolejowy zestaw „Przygoda w dżungli”, grę, plecak Tomka, książeczki oraz magazyn „Tomek i Przyjaciele”! Nagrodami tygodnia są natomiast rowerki z serii „Tomek i Przyjaciele”.
Wszystkie nagrody są podwójne!


Szczegółowe informacje dotyczące konkursów i zasad udziału znajdują się na stronie http://www.miniminiplus.pl/minisite/tomek-i-przyjaciele-przyjazn-wygrywa/.
Świat Tomka i Przyjaciół to pełna przygód i humoru kraina, dzięki której dzieci mogą wymyślać własne, niesamowite przygody i przeżywać je wspólnie z przyjaciółmi i ukochanymi lokomotywkami. Pracowitość, uprzejmość i przyjaźń to główne wartości, których uczą bohaterowie słynnej bajki. Poprzez konkurs rodzice mają szansę wspierać tę naukę, inspirując swoje dzieci do refleksji na temat przyjaźni oraz zaszczepiając w nich radość z dzielenia się z najbliższymi. Zapraszamy do udziału!

Baw się razem z lokomotywkami „Tomek i Przyjaciele”
Wśród zabawek z ukochaną lokomotywką znajdziemy trzy serie, które są dostosowane do różnych etapów rozwoju dziecka. Najmłodszym dedykowana jest seria produktów My first Thomas™, której specjalnie zaprojektowane lokomotywki i zestawy dostosowane są do wielkości małych rączek oraz umiejętności maluszków. Dla starszych dzieci przeznaczona jest seria Tomek i Przyjaciele Take-n-Play™, czyli kolekcja metalowych pojazdów o niewielkich rozmiarach z magnesami do łączenia oraz system poręcznych, składanych torów, które można łatwo ze sobą zabrać na spacer czy wizytę u babci. Tory można łączyć ze sobą, więc warto zebrać całą kolekcję. Starszakom dedykowana jest kolekcja Tomek i Przyjaciele Trackmaster™. Lokomotywki z napędem samodzielnie potrafią przemierzać kolejowe trasy, które maluchy mogą budować ze specjalnych zestawów torów i akcesoriów, tworząc wspaniałą, realistyczną wyspę Sodor. Lokomotywy i zestawy Tomek i Przyjaciele zapraszają dzieci do kreatywnej, radosnej i rozwijającej zabawy, podczas której wyobraźnia może mknąć w kierunku coraz to nowych przygód!

*Materiały prasowe

2 komentarze:

  1. Bardzo atrakcyjne, ale zbyt dużo warunków do spełnienia:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.