czwartek, 18 lutego 2016

Odpoczynek i zabawa z nowościami od Fisher-PriceOdliczam już tygodnie do rozwiązania. Kompletuję wyprawkę, szykuję pokoik.
Gromadzę potrzebne mi produkty na te pierwsze tygodnie i miesiące życia maluszka.
Mieszkamy sami więc na pomoc przy maluszku będziemy liczyć tylko na siebie. Przez kilka dni być może pomoże mi mąż, później będę cały czas sama.

Zastanawiałam się nad tym jak sobie samej pomóc w opiece nad maluchem. Czy są jakieś produkty, które choć przez kilka chwil mogłyby mnie troszkę wyręczyć i "zająć się" bądź zainteresować małego człowieczka?
Do tego koniecznie muszą być bezpieczne i muszą zapewnić mu komfort?

Przeglądając różne strony internetowe trafiłam na informację o produktach zapewniających odpoczynek i zabawę od Fisher Price.


*Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka tego, co najlepsze. Od pierwszych dni życia „stajemy na głowie”, by nasza pociecha miała wszystko, co zapewni jej komfort i prawidłowy rozwój. Dlatego otaczamy ją bezgraniczną miłością oraz… zabawkami i produktami, które motywują do ważnych „kroków milowych”, równocześnie gwarantując bezpieczeństwo i ciekawą zabawę.
A gdyby można było połączyć zabawy rozwojowe najmłodszych z chwilą relaksu dla rodziców? Można! Wystarczy skorzystać z wiedzy i doświadczeń profesjonalistów Fisher-Price®, którzy tworzą specjalne leżaczki i foteliki zapewniające bezpieczeństwo i motywujące dzieci do odkrywania nowych umiejętności. Co najważniejsze: produkty te dbają o właściwą, bezpieczną pozycję naszych pociech oraz stymulują cały szereg ważnych umiejętności dziecka.


Dla najmłodszych maluszków idealnym wyborem będzie nowy 
Komfortowy leżaczek (CJJ79). 
Nowoczesna, specjalnie wyprofilowana konstrukcja zapewnia komfort 
i bezpieczeństwo, a funkcja delikatnych wibracji uspokoi malucha i pomoże mu zapaść w słodką drzemkę. Siedzisko 
z motywem wielokolorowego lasu tropikalnego stanowi doskonałą stymulację wzrokową. Dziecko, które w nim leży, zaciekawione otaczającymi go barwami, próbuje wodzić wzrokiem na boki leżaczka – co jest doskonałym ćwiczeniem przygotowującym do etapu unoszenia i kontrolowania główki. Dodatkowo, każdy ruch dziecka – od machania nóżkami po próbę sięgnięcia zabawki, sprawia, że leżaczek zaczyna się lekko bujać. Przyłączony pałąk z zachęcającymi do chwytania zabawnymi zwierzątkami w żywych kolorach można wyjąć na czas karmienia lub drzemki malucha. Komfortowy leżaczek, dzięki antypoślizgowej podstawie i trzypunktowym pasom, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Miękkie, wygodne obszycie nadaje się do prania w pralce, co na pewno docenią wszystkie mamy.


***
Przenośny fotelik-bujaczek „Od niemowlaka do przedszkolaka” (CMR10)  
łączy w sobie funkcje fotelika 
i bujaczka. To produkt, który „rośnie” wraz z dzieckiem. Będzie towarzyszyć naszym pociechom już od pierwszych dni życia aż do wieku przedszkolnego. Bujanie oraz uspokajające wibracje ukoją nerwy maluszka i zapewnią mu spokojny sen podczas drzemki. Na łatwym do zdemontowania pałąku umieszczono dwie aktywizujące zawieszki, zachęcające dzieci do wyciągania ku nim rączek. Ćwiczenia te pomogą w nauce chwytania oraz rozwoju sprawności manualnej. Trzypunktowy pas zapewnia najmłodszym bezpieczeństwo podczas wszystkich aktywności – od snu po zabawę. A gdy dziecko podrośnie, bujaczek można przemienić w stacjonarny fotelik, idealny dla dziecka do 18 kg. To dla przedszkolaków wspaniałe miejsce zarówno na odpoczynek, jak 
i zabawę. Kreatywnym aktywnościom nie będzie końca, również tym plastycznym, gdyż pokrycie fotelika można zdjąć i uprać w pralce. Dzięki łatwemu systemowi składania, fotelik można wygodnie przenieść lub schować.***
Kolejną nowością w ofercie Fisher-Price® jest Skoczek „Wesoła dżungla” (CHM91). 
Produkt ten ucieszy wszystkie aktywne maluchy, które dzięki jego stabilnej konstrukcji będą mogły bawić się w radosne podskakiwanie. Każdy dynamiczny ruch nagradzany jest wesołymi dźwiękami i kolorowymi światełkami, zachęcającymi dzieci do dalszej aktywności. Dzięki obrotowemu o 360 stopni fotelikowi maluch może patrzeć na wszystkie zabawki rozwieszone wokół niego oraz sięgać po nie i chwytać w rączki. Zwisające, pluszowe małpki do chwytania, żabka z lusterkiem, w którym maluch może się przeglądać, słonik do trącania, motylek-gryzaczek oraz lew do kręcenia to tylko niektóre aktywizujące elementy, które nie tylko całkowicie pochłoną uwagę naszej pociechy, lecz także będą stymulować jego zmysły.
W zależności od wzrostu dziecka, skoczek można regulować, wybierając jedną z trzech dostępnych wysokości. Ramę daje się łatwo złożyć w celu przechowywania lub transportu – co sprawia, że „Wesoła dżungla” może towarzyszyć maluchowi również podczas wizyty u babci i dziadka. 


 *Materiały prasowe Fisher-Price


3 komentarze:

  1. A kregoslup? Taki skoczek na pewno nie sprzyja prawidlowemu rozwojowi dziecka... Lezaczek tez powinien byc w uzytku zaledwie chwile.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomysłowe i na pewno wzbogacają czas pomiędzy snem... ale to droga marka.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bujaczek mieliśmy, ale nad skoczkiem bym się zastanawiała czy jest taki zdrowy i bezpieczny dla dziecka...

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.