piątek, 25 grudnia 2015

Najpiękniejsze opowieści pod choinkę - Wydawnictwo SKRZAT

Wszechobecna magia świąt ogarnia nas wszystkich.
Porządki, przygotowywanie potraw świątecznych, strojenie domu, pieczenie pierników, ubieranie choinki a w radio świąteczne przeboje i kolędy to wszystko tworzy ten niepowtarzalny klimat na który czekamy cały rok.
Ja przybliżając mojemu dziecku świąteczną atmosferę czytam mu jeszcze przeróżne historie i książki przybliżające klimat świąt Bożego Narodzenia.Jedną z takich książek jest wydana nakładem Wydawnictwa SKRZAT książka "Najpiękniejsze opowieści pod choinkę".
Książka niezwykle piękna, począwszy od wspaniałego wydania, pięknych ilustracji, wyraźnej i dużej czcionki po tekst jaki w sobie mieści.
W książce znajdziemy 6 opowieści dotyczących świąt, rodziny. Nie są to tylko zwykłe opowieści ale takie które kryją pewne przesłanie, pokazują prawidłowe wzorce i zachowania.
Krzysiowi najbardziej podobała się pierwsza z opowieści o koniku na biegunach. Pewnie dlatego, że od jakiegoś czasu taki konik bardzo mu się podoba...Takie książki warto mieć w domu gdyż tworzą pewną atmosferę, przekazują piękne przesłanie, są idealnym wprowadzeniem dzieci do tego magicznego świątecznego świata jaki otwiera przed nami wyjątkowe święto jakim jest Boże Narodzenie...

1 komentarz:

  1. Właśnie takie opowiadania przygotowują nas na Święta. Pozwalają poczuć tę niezwykłą magię. A czytane po Świętach - pozwalają przedłużyć te cudowne chwile.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.