czwartek, 3 grudnia 2015

IBRA Chłopak, który odnalazł własną drogę - Wydawnictwo EGMONT

"IBRA Chłopak, który odnalazł własną drogę" to kolejna z książek Wydawnictwa EGMONT opracowana przez Yvette Żółtowską-Darską.

Jest to kolejna książka z serii dla dzieci tej samej autorki. Wcześniej ukazały się „Messi, mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem” oraz „Ronaldo, chłopiec, który wiedział, czego chce”. Fantastyczna książką dla najmłodszych fanów piłki nożnej i nie tylko. Doskonały zbiór informacji na temat gwiazdy sportu jaką jest Zlatan Ibrahimovic.

"Miał sześć lat, kiedy ukradziono mu ukochanego BMX-a. Dziesięć – kiedy rozdzielono go z siostrą. Trzynaście – gdy rodzice kolegów zażądali usunięcia go z klubu. Dziś, jako kapitan reprezentacji Szwecji, w swojej ojczyźnie jest popularniejszy od królowej."

Książkę podzielono na cztery części. Opowiada o dzieciństwie Zlatana, o dzielnicy Rosengard, w której się wychował, oraz o pobycie w klubach takich jak Malmo, Ajax, Juventus, Inter, Barcelona, Milan i PSG. Mowa jest także o reprezentacji.Fantastyczny zbiór wszelkich informacji na temat piłkarza, jego życia i przebiegu kariery.
Każdy młody fan piłki nożnej będzie z  tej książki zadowolony.

Książki z tej serii są tak fantastycznie wydane, że mogą być doskonałym prezentem na gwiazdkę czy na inne ważne okazje.

Liczba stron: 192


1 komentarz:

  1. Podziwiałam go na ostatnich mistrzostwach świata. Propozycja dla wszystkich zafascynowanych piłką nożną.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.