piątek, 10 lipca 2015

Jacek Cudny - Zwierzaki i Kurze plotki - Spersonalizowane książki od Wydawnictwa HELIOS

Na majowym spotkaniu blogerek otrzymałam kilka książek. Każda z nich jest inna, każda opowiada inną historię, ale wszystkie są wyjątkowe bo są książkami...

Wyjątkowe z wyjątkowych okazały się dwie książeczki Wydawnictwa HELIOS.
Nawet nie wiecie jak ogromne było moje zdziwienie gdy przeglądałam książkę, a ta okazała się być napisana specjalnie dla mnie?!
Książka z dedykacją dla wyjątkowej MNIE okazała się strzałem w dziesiątkę!
Bardzo miły prezent, wielkie zaskoczenie i wrażenie, które zrobiły te książki nie tylko na mnie ale i na osobach, którym je pokazałam sprawiło to, że moja twarz się uśmiecha na samą myśl o tak wspaniałym prezencie!

Książki Wydawnictwa HELIOS "Kurze plotki" i "Zwierzaki"to dwie pozycje tego wydawnictwa, które trafiły do naszego domu.
Są przepięknie wydane! Duże w formacie A4, z twardą okładką. Strony w książce piękne, ozdobione rysowanymi i kolorowanymi obrazkami. Cudowne!


Ważne jest to, że taką książkę możemy zamówić na specjalne wydarzenie dla wyjątkowej osoby!

"KURZE PLOTKI" to kolejna książka wydana na potrzeby programu edukacyjnego "MYŚLIWI - DZIECIOM, DZIECI - ZWIERZĘTOM" Jej celem jest przekazanie najmłodszym czytelnikom wiedzy na temat bażanta i kuropatwy, w tym wskazanie zagrożeń czyhających na te dwa gatunki ze strony człowieka. Jesteśmy przekonani, że "KURZE PLOTKI" powiększą grono przyjaciół tych niezwykłych ptaków, których los zależy w dużej mierze od wiedzy i wrażliwości młodego pokolenia.


Zwierzaki” to kolejna barwna i zabawna pozycja z wierszami Jacka Cudnego. Bohaterami książki są przeróżne zwierzaki. Znajdziemy tu m.in. pisklaki, żabę, bociana, zgłodniałe dwa zajączki, królika i krecika. Dowiemy się także, jakie owady świecą w nocy. Wśród wierszy nie zabrakło także swoistych perełek; polecamy szczególnie znakomicie opowiedzianą historię „Bez Jaj”, w którym to zatrzaśnięte w toalecie pisklaki znajdują odpowiedź na pytanie, gdzie śpi nocka. Na uwagę zasługuje tutaj też wiersz „Misio”, na bazie którego powstała piosenka „Człapie misio”. Żądnych uśmiechu młodych odkrywców zachęcamy do zapoznania się z wierszem „Giez”, w którym w humorystyczny sposób autor opowiada dlaczego giez lata przy krowie. Książka ilustrowana przez Jacka Puzio. Uwaga! Ilustracje zostały wykonane ręcznie przy użyciu ołówka kredek i farb!


5 komentarzy:

 1. To jest rewelacyjny pomysł i unikatowy pomysł na prezent :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mnie rozczuliły te dedykacje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie to świetny pomysł na prezent, to o takich rzeczach powinno się myśleć, a nie o kolejnych zabawkach, grach czy innym dziadostwie.

  OdpowiedzUsuń
 4. To tak jak by specjalnie dla dedykowanej osoby była napisana książeczka, rewelacyjny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 5. No taki prezent to rozumiem! Świetny pomysł z tą dedykacją :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.