czwartek, 30 lipca 2015

Higiena ciała i walka z bakteriami - Obecnie używamy....


Higiena to podstawa. Zaczynamy i kończymy każdy dzień myciem i pielęgnacją naszego ciała.
Dzięki temu jesteśmy czyści, zdrowi i czujemy się świetnie.
Każdy do pielęgnacji używa jakichś produktów, które spełniają jego oczekiwania, nie wyrządzają skórze krzywdy, delikatnie myją i pielęgnują.
Skóra naszych dzieci również wymaga higieny i pielęgnacji już od pierwszego dnia życia.

W domu spokojnie możemy o to zadbać używając podczas tej czynności mydeł, pianek i innych środków do mycia. A co gdy jesteśmy poza domem i na dodatek nie mamy dostępu do bieżącej wody, a na dłoniach dziecka aż roi się od bakterii i drobnoustrojów?

W takiej sytuacji niezastąpiony będzie żel do mycia rąk. Na dłonie mojego Krzysia stosuję produkt, który przeznaczony jest dla dzieci. Jest to Żel do mycia rąk marki Skarb Matki. Żel ten usuwa brud i bakterie bez użycia wody.
Podczas mycia i kąpieli używamy Delikatnej pianki do mycia i kąpieli oraz Mydełka dla niemowląt i dzieci.
Wszystkie kosmetyki są tego samego producenta.

Krzyś bardzo polubił mycie pianką. Gdyż jak to on mówi "Myję się chmurką". Tutaj się z nim zgodzę gdyż konsystencja pianki jest lekka jak chmurka.
Kosmetyki te służą nam dobrze. Nie spowodowały podrażnień, alergii i swędzenia. Dobrze myją skórę dziecka i nie zauważyłam aby ją wysuszyły. 
Szczególnie polecam żel do rąk, który walczy z brudem i bakteriami. U nas to niezastąpiony produkt podczas wypadów poza dom!1 komentarz:

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.