środa, 7 stycznia 2015

Styl EKO - Chusteczki nawilżone oczyszczająceDziś chciałabym Wam przedstawić produkt, który dla mam mających małe dzieci stał się niezbędny podczas pielęgnacji. Są to wilgotne chusteczki nawilżone, które towarzyszą nam od narodzin naszego maluszka przez kilka kolejnych lat. Wykorzystujemy je do pupki, do oczyszczenia rączek i ciała podczas spacerów. Mając je zawsze przy sobie czujemy się bezpieczniej.

Zwracając uwagę na kwestię ekologii i ochrony środowiska BjoBi wyprodukowało chusteczki nawilżone, które są całkowicie biodegradowalne. Rodzice ceniący sobie eco styl oraz naturalne produkty do pielęgnacji swoich dzieci mogą bez obaw sięgać po te produkty, które powstały z myślą o dziecku i o środowisku. 
Chusteczki BjoBi nie zawierają w składzie parabenów, silikonu, aluminium, sztucznych barwników i zapachów. Są bez SLS, PEG, bez składników GMO. Są to produkty hypoalergiczne i o fizjologicznym pH.

Chusteczki nawilżone oczyszczające dostępne są w sklepie LOVEBIO którego właściciele cenią sobie styl eco. Za priorytet stawiają sobie ochronę środowiska, a produkty jakie oferują posiadają potrzebne certyfikaty .
Chusteczki są dostępne w opakowaniu o bardzo praktycznym podajniku. Nic się nie rozerwie, nie wyschnie przy dłuższym nieużywaniu. W opakowaniu dostępnych jest 72 sztuk chusteczek.

Gdy pragniecie dbać lub dbacie o środowisko i o swoje dziecko warto zajrzeć do sklepu, który oferuje takie produkty.

1 komentarz:

  1. Marka nie jest mi znana, ale zamkniecie bardzo mi się podoba!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.