sobota, 23 sierpnia 2014

Ochrona skóry dziecka przed promieniowaniem

Gdy tylko zaczyna się robić  na polu ciepło do takiego stopnia, że zaczynamy zrzucać kurtki i swetry to zaczynamy przygodę z kremami z filtrem, które chronią skórę mojego dziecka przed niebezpiecznym promieniowaniem.
W tym roku wybrałam produkty marki DERMEDIC o wysokim filtrze SPF 50 i 30. Produkty te posiadają filtry mineralne i chronią skórę dzieci i niemowląt. Ja również na wakacjach używałam tych produktów razem z moim dzieckiem ponieważ mam jasną karnację i przy ciągłym wystawieniu Skóry na słońce dochodzi u mnie do poparzeń i wysypu czerwonej pokrzywki.
Moje dziecko już od wiosny było chronione kremami z filtrami dzięki nim nie uległo poparzeniom. Na jego skóze nie wyszły również plamy oraz piegi. Dzięki ochronie ma ładną lekką opaleniznę i zadbaną skórę.
Kremy z serii SUNBRELLA są bardzo tłuste. Mają najwyższy filtr SPF 50 i 30. Przed ekspozycją na słońce smarowaliśmy się dość grubą warstwą. Poprawialiśmy ją w ciągu dnia. Produkt jest wodoodporny ale mimo wszystko aplikację należy co jakiś czas powtarzać.

Pamiętajmy, że zdrowie naszych dzieci leży w naszych rękach. Już od pierwszych dni musimy zadbać o szczególną ochronę delikatnej skóry szczególnie podczas zimy oraz gorącego lata gdy skóra narażona jest na kontakt z czynnikami zewnęrznymi takimi jak silne słońce, wiatr czy mróz.
My pamiętamy o ochronie w zimie i w lecie a Wy?

1 komentarz:

  1. Nie maiłam jeszcze nic dermedic , chociaż nie chyba miałam płyn micelarny ,ale już ich tyle miałam że się gubię w tych firmach :p ja też czy zima czy lato zawsze dbam o skórę dziecka :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.