piątek, 28 marca 2014

Nowości od Bazgroszyt.pl

Moi drodzy chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z nowościami dla dzieci jakie proponuje Bazgroszyt.plPiszą:
Pierwsze literki dla najmłodszych dzieci z Bazgroszyt.pl

Już od najmłodszych lat dziecko może poprzez rysowanie i malowanie trenować rączkę i w ten sposób przygotowywać ją do nauki pisania. Najmłodsze przedszkolaki chcą już odkrywać świat literek i chętnie malują i kolorują.
Specjalnie dla najmłodszych dzieci, które nie mają jeszcze wprawy w rysowaniu, edukacyjny portal Bazgroszyt.pl przygotował książeczki do malowania i rysowania: Moje pierwsze literki oraz Labirynty Zwierzęta. Dziecko poznaje pierwsze literki i świat zwierząt poprzez zabawę, uczy sie rozpoznawać słowa, trenuje rączkę, co sprzyja rozwojowi mózgu. Ponadto dziecko rozwija wyobraźnię, a także koloruje i wspaniale się bawi.
Duże drukowane litery ułatwiają naukę i zachęcają do rysowania po śladzie. Literkom towarzyszą ilustracje, które czekają na pokolorowanie! Wyjątkowo gruby papier ułatwi dziecku zabawę z pierwszymi literkami.
Labirynty Zwierzęta to książka z grubego papieru z mnóstwem kolorowych ilustracji, które wprowadzą dziecko w zwierzęce przygody. Dzięki ćwiczeniom z labiryntami dziecko samo narysuje kształt zwierzaka, a przy okazji będzie trenować rękę i wyobraźnię.

Poręczny format książeczek jest przyjazny dla ręki dziecka,  łatwo zmieści się w dziecięcym plecaku i w torebce mamy. W książeczkach czeka dodatkowa niespodzianka, którą kochają wszystkie dzieci - aż 24 kolorowe naklejki.

Bazgroszyt. Ręka rysuje, główka pracuje!

Bazgroszyt.pl to serwis edukacyjno – rozrywkowy dla dzieci 3-8, który rozwija, uczy i bawi poprzez twórcze rysowanie. Daje w ten sposób dziecku wiele korzyści: rozwój wyobraźni, poszerzanie wiedzy o świecie i ćwiczenia grafomotoryczne. Bazgroszyt proponuje sposób na naukę wiedzy przedmiotowej, takiej jak matematyka, logiczne myślenie, czy język angielski – poprzez rysowanie – lekko i z wyobraźnią.
Serwis oferuje autorskie materiały do nauki pisania, ćwiczenia rozwijające grafomotorykę rączki, ponad 500 otwartych kolorowanek, edukacyjne gry i aplikacje. Dzieciom w poznawaniu świata towarzyszą sympatyczni kredko-bohaterowie: Rysek, Kredzia i Kolorozaurus. Treści na serwisie są tworzone we współpracy z ekspertami i rodzicami. Bazgroszyt wykorzystuje idee EduTainment, czyli nauki przez zabawę i jest bezpiecznym i twórczym miejscem dla dzieci w internecie. Skoro rysowanie to frajda, to nauka przez rysowanie może być tylko jeszcze większą frajdą.

Zapraszam na strony:
3 komentarze:

  1. Wspaniałe są te propozycje. Już nie mogę się doczekać, kiedy moja córeczka zacznie bazgrolić. W sumie to już jeździ kredką po bloku, ale na takie książeczki jeszcze trochę za wcześnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię bazgroszyty :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.