Lato w pełni!
Mój Krzyś na wsi jest kilka razy w tygodniu.
Mój Krzyś na wsi jest kilka razy w tygodniu.
Uwielbia jeździć na wieś, uwielbia zwierzęta, które tam są, zabawy na świeżym powietrzu i przestrzeń, która go otacza.
Nie jest zamknięty w blokowych murach, może szaleć i bawić się do woli!
Oczywiście aby uatrakcyjnić mu pobyt na wsi zorganizowaliśmy dla niego kilka fajnych gadżetów i zabawek.
Od niedawna ma basen, w którym lub przy którym spędza gdy jest ładna pogoda kilka godzin dziennie. Udaje, że pływa, bawi się, chlapie wszystko i wszystkich wokół siebie.
Dodatkową atrakcją podczas zabawy w basenie jest Łódź Strażacka od Fisher Price.
Czasem bawi się w misce wypełnionej wodą, czasem bawi się nią na sucho, a przeważnie pluska się razem z nią w basenie.
Łódź Strażacka to świetna zabawka dla chłopczyka w jego wieku.
Można się nią bawić na sucho czyli bez wody w mieszkaniu, gdyż wyposażona została w strzałki, którymi można strzelać bez użycia wody. Krzyś często strzela strzałką w mamine nogi.
W wodzie zabawa jest ciekawsza. Nie dość, że można strzelać wodą, która napełniona zostaje do łodzi przez otwory w dnie zabawki, to można również kierować łodzią za pomocą strażaka, bądź bawić się "motorówką" która jest w zestawie.
Idealna zabawka dla małego chłopca do użycia w domu na dywanie, w wannie i na polu w misce z wodą bądź w basenie. Świetna aby zabrać ją na wakacyjny wypad nad morze.
Dziecko się zajmie, przy tym rozwija się manualnie gdyż naciska i bada paluszkami wiele przycisków, które się tu znajdują.
Dziecko myśli, rozwija wyobraźnię i doskonale się bawi.
Pamiętajcie jednak, że mimo zabawy dziecko ma kontakt z wodą. Warto mieć go na oku.
Warto dodać, że zabawki z Fisher Price są bardzo dobrej jakości i bezpieczne dla naszych dzieci.
Życzymy Wam udanej zabawy!
Super!
OdpowiedzUsuńKażda zabawka, która ciągnie dzieci na zewnątrz, na powietrze jest godna polecenia!
Moja córeczka bardzo lubi zabawy w wodzie, więc chętnie by się przyłączyła :)
Zapraszamy! Krzyś się ucieszy bo będzie miał się z kim bawić:)
UsuńDziękuję! Żeby jeszcze nie dzieliło nas pół kraju :)
Usuń