czwartek, 5 listopada 2020

Basia. Opowieści miśka Zdziśka - Wydawnictwo Harper Kids


Dzień dobry Kochani! 
Mam dziś dla Was nie lada gratkę. To gratka dla miłośników przygód rezolutnej dziewczynki o imieniu Basia oraz jej rodzinki.
Ci, którzy znają Basię wiedzą, że jej przyjacielem jest Misiek Zdzisiek. Tym razem w książce przedstawione są opowieści Miśka Zdziśka.  To Zdzisiek jest narratorem, nie Basia.

Basia. Opowieści Miśka Zdziśka

Misiek Zdzisiek, pluszowy przyjaciel Basi, jest z dziewczynką zawsze… chyba że akurat przeżywa własne przygody! Najwyższy czas oddać mu głos, by mógł opowiedzieć, jak uratował Małpkę, która wiecznie wpada w tarapaty, wyjaśnić, jak pokonać łóżkowego potwora, i odwiedzić swoich krewniaków w pobliskim zoo. Poznaj opowieści Miśka Zdziśka i popatrz na świat pluszowymi oczami!  

Basia. Opowieści Miśka Zdziśka” to świetna książka z uwielbianej przez dzieci serii Zofii Staneckiej o Basi przeznaczonej dla przedszkolaków. Bohaterką tym razem nie jest tytułowa Basia, a jej ukochany pluszak, Misiek Zdzisiek, który opowiada o swoich niezwykłych przygodach. Klimatyczne ilustracje Marianny Oklejak, wciągające perypetie pluszowego misia i zabawny język sprawią, że Twoje dziecko nie będzie mogło oderwać się od lektury!  

W książce „Basia. Opowieści Miśka Zdziśka” znajdziesz: 
● dowcipny, zrozumiały dla przedszkolaków język; 
● zabawne przygody bohatera, którego nie można nie lubić; 
● świetne ilustracje Marianny Oklejak; 
● pełne ciepła opowieści o prawdziwej przyjaźni.2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawa książeczka! Świetnym pomysłem są książeczki dla dzieci na prezent

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się, jako prezent na narodziny jest bardzo dobrym pomysłem.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedziny i dodany komentarz.